PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107552}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
6,6 114 422
oceny
6,6 10 1 114422
6,4 8
ocen krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

'kiszka'

ocenił(a) film na 3

Nie wiem czym sie w tym filmie można zachwycać, jak dla mnie kolejna beznadziejna komedia z żartami rodem ze szkoły podstawowej:/...moze mam jakies inne poczucie humoru, ale ziewałem na tym filmie)3/10{naciagane}

maly_24_2

O stary... jak ci sie ten film nie podobał to albo jestes dziewczyną albo gejem albo juz jestes zajety bo wszyscy normalni co to ogladają zachwycają się E l i s h ą a co za tym idzie tym filmem :) Wymień jakąś komedie ktora jest twoim zdaniem dobra jak uwazasz ze ta to slaba... chociaz do smiechu ona nie jest zabardzo bo romantyczna ale chcialbym jakąś porządną zobaczyć na której bym ,,nie ziewał''

ocenił(a) film na 3
Sined

Zgodzę się tylko co do jednego: piękna kobieta, ale drogi panie to nie wystarczy zeby film sie podobał, dobre komedie?miś?

ocenił(a) film na 10
maly_24_2

oj wystarczy wystarczy. ale poza Nią film jest dobry , a na pewno najlepszy z tego typu filmów.....no doubt about it:D

ocenił(a) film na 8
maly_24_2

Ty uważasz tę komedię za słabą, a ja odwrotnie, dla mnie to "Miś" jest słaby i przereklamowany.

maly_24_2

Ja się nie zgadzam z tym,że film to "kiszka"
To jedna z najlepszych komedii romantycznych jakie widziałem.. a Elisha w tym filmie jest po prostu c u d o w n a (jej gra aktorska jak i wygląd)
[Nie dziwie się temu kolesiowi bo dla takiej dziewczyny zrobiłbym to samo co on a może nawet więcej :P no ale takie rzeczy zdarzają się tylko w filmach] Ogólnie film jest bomba i tyle na ten temat :)

ocenił(a) film na 7
wladek737

Trzeba zalozyc spis uzytkownikow ktorym TGND sie nie podobal :)
A z tymi komediami, to nie wymienisz nam jakiejs??... Zarty z podstawowki?? To jest komedia, tu kazdy chwyt dozwolony! :)
pozdrawiam i zapraszam na bloga

ocenił(a) film na 3
maly_24_2

Ja wylaczylam film w połowie. Absolutnie nie rozumiem skad te zachwyty. 8, 9 a nawet 10 pkt ?

ocenił(a) film na 10
Donia_filmweb

Bo jesteś kobietą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones