PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 802
oceny
7,0 10 1 27802
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

9/10

ocenił(a) film na 9

Dla mnie film genialny, pokazuje bezsilność i nie mówię o Davidzie, ale o samym widzu ja myślałem że rozerwę telewizor na strzępy. Film dla osób których przeraża szara rzeczywistość, ale którzy potrafią ją znieść. Pozdrawiam i polecam

ocenił(a) film na 7
132644

oglądnij An American Crime dasz 10/10...to jest prawdziwe kino

dzik123

Dokładnie!! An American Crime powalił mnie na podłogę....dwa dni dochodziłem do siebie. teraz zabieram się za (słabszy pod wiadomym względem, bo mam nadzieję) "The Girl Next Door". A tak na poważnie to polecam lekturę


http://zbrodnia.killer.radom.net/zbrodnia.php?dzial=mordercy&dane=likens


Nie patrząc na filmy, nie myśląc o ich ocenie oraz wadach....historia Sylvi (alias Meg) jest szokująca i poruszająca. Nie potrafiłem uwierzyć w takie bezsensowne okrucieństwo.

ocenił(a) film na 8
kelner84

Ale zwróciliście uwage jaka dziewczynka grająca w An American Crime jest podobna do prawdziwej dziewczyny ?
Ja bylam w szoku oglądajac jeden i drugi film. Najgorsze jest to ,że to wszytsko prawda... Jak mogła panować taka znieczulica wsród dzieci ?Nie mogę sie otrząsnąc.

132644

Dzieci niestety są często zdolne do okrucieństw. Jakoś nie zaskoczyła mnie ta historia. Tyle się słyszy o znęcaniu się dzieci i młodzieży. Szkoda gadać.

ocenił(a) film na 8
Lady_Kumiko

taka jest prawda... Ale zaskaująca była bierność tego młodego chłopca, gdyby wczesniej komus o tym powiedział (np. matce). Mogłoby nie dojść do tragedii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones