PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 802
oceny
7,0 10 1 27802
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Nie rozumiem...

użytkownik usunięty

Właśnie skończyłam oglądać ten film. Wcześniej poczytałam trochę na temat tego, co naprawdę spotkało tą biedną dziewczynę. Dobrze, że film jest złagodzoną wersją prawdziwych wydarzeń, bo chyba żadko który widz mógłby spokojnie dotrwać do końca seansu. To jest niewyobrażalne i okrutne... a jednak prawdziwe... trudno mi zrozumieć jak głęboko w tej rodzinie musiała być rozwinięta patologia, żeby móc wyrządzać taką krzywdę drugiej osobie. Jestem zszokowana...

ocenił(a) film na 7

chory film... dziwie sie ze dotrwalem do konca a malo ktory horror mnie rusza...

RHomek

ale mi horror bardziej sie boje swojego odbicia w lustrze

ocenił(a) film na 7
MPD

to powiedz mi jaki jest dobry horror twoim zdaniem

ocenił(a) film na 7
RHomek

ja tam nie boje sie tak siebie w lustrze bo niestety nie opalam sie palnikiem...

RHomek

Ja uznałbym że film jest chory, gdyby nie to że opiera się na faktach :|

A to dowodzi nam jak mało znamy się na ludziach oraz jak często jesteśmy skłonni zaufać osobie której nie znamy, a która budzi to mityczne zaufanie. Dopiero gdy po pewnym czasie,nagle, okazuje swoje patologiczne oblicze dociera do nas to, że otaczająca nas rzeczywistość jest pełna potworów w które tak naprawdę nie wierzymy. Tak jest w "An American Crime",do którego "The Girl Next Door" bezpośrednio nawiązuje. Dlatego może obejrzysz najpierw ten film.

I jeszcze jedno, jeśli chcesz odbierać takie filmy jak horror to nie znasz chyba definicji tego gatunku filmowego (bez obrazy), ostatecznie można nazwać go "mocnym dramatem". Nawet AAC nie zasługuje na miano horroru pomimo, że ma bukiet "thrillera psychologicznego"

ocenił(a) film na 7
kelner84

piszac horror zasugerowalem sie tym co podane jest przy opisie tego filmu na filmwebie, w zasadzie jest to poprostu thriller

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones