PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 794
oceny
7,0 10 1 27794
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Jennings jest mega szybki, domownicy poczuli dym - usłyszeli petardy i sekundę później pojawia
się nieustraszony struż prawa, który biegnie prosto do piwnicy i powstrzymuję niedoszłego
morderce i "doszłego" sadystę przed odebraniem życia dziwnemu Davidowi, który nie chciał
obudzić mamy tylko sam zgrywał bohatera.

Poza tym film niezłe kino - brutalne.

ocenił(a) film na 5
Mr_Mijagg

Ten film to tania tandeta skonstruowana w taki sposob aby wywołać u widza tylko jak najwieksze emocje
David musiał byc kompletna pipa bo gdyby zareagował wczesniej to film bylby za krotki taak ?!?!?!
A juz najlepszym tego przykładem jest ta wspomniana przez ciebie scena kiedy to oficer Jennings wpada w koncu
do tej piwnicy i widzi umierajacą dziewczyne to nawet nie proboje jej pomoc tylko odchodzi nie śpieszącym krokiem,
aby David mogl sobie ostatni raz porozmawiać z Meg. Totalny bezsens
Ech...wkurzył mnie tylko ten film...!!!!! :)

ROBERTHUNT

skoro film Cię wkurzył to przeczytaj książkę, w której tak samo Meg nie może doczekać się niczyjej pomocy, a głupi dupek David ciągle nie potrafi ogarnąć dupy i powiedzieć komuś o tym! ;_; najgorszy bohater ever.

ocenił(a) film na 5
PaniTygrys

Ha ha ha "ogarnąć dupy..." :D (widze ze ktos mial podobne odczucia ) Nie , dziekuje przy ksiazce to by mnie chyba szlag trafił , zreszta ja zawsze wole przeczytac ksiazke przed filmem , teraz czytam "gra endera" bo premiera juz niedlugo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones