PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 794
oceny
7,0 10 1 27794
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Film doskonale gra na emocjach widza, bardzo ciężki i nie dla osób o słabych nerwach. Rozpoczyna się bardzo niepozornie, oglądając początek miałem wrażenie, że będzie to jakiś film obyczajowy, dopiero później zobaczyłem jak bardzo się myliłem. Dałem ocenę 8 bo jest to jak wspomniałem świetne film, lecz w moim przypadku zdecydowanie na jeden raz.

rook-filmweb

on jest podobno na faktach.

ocenił(a) film na 7
Pa777

ten film jest również na podstawie historii tej samej dziewczyny Sylvii Likens.
http://www.filmweb.pl/film/Ameryka%C5%84ska+zbrodnia-2007-334477
a jej historia http://jackketchum.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=64&Itemid=59

ocenił(a) film na 8
rook-filmweb

Proponuję przeczytać przy okazji książkę, poświęca się jeden dzień, ale emocje... Gorsze niż w filmie :) I przyznaję, że film jest dość mocny, nie dla ludzi o słabych nerwach(oglądałam w szerszej grupce, przy scenie wypalania miejsc intymnych, na jakieś 8 osób 4 wyszły). Nie chcę obejrzeć tego filmu po raz drugi, musiałabym być chyba bardzo zdesperowana, aby tak się dobijać.

ocenił(a) film na 8
Haay

Najpierw przeczytałaś książkę czy obejrzałaś film ? Bo nie wiem czy jest sens czytać jak już obejrzałem film. Jaki tytuł książki ?

ocenił(a) film na 8
rook-filmweb

Najpierw czytałam książkę, później film. I powiem Ci, że dla mnie to wyszło lepiej, bo film zrobił dość "lekkie" wrażenie, nie byłam niczym zaskoczona tak bardzo, ale przede wszystkim, może to dla niektórych niewyobrażalne, ale w książce jest więcej brutalności. Wciąga bardzo, ale jakbym miala czytać ją jeszcze raz... Czuję po prostu, nie wiem... Strach? Serdecznie polecam. Tytuł książki taki sam jak filmu

ocenił(a) film na 8
Haay

Dzięki za info, znajdę trochę czasu to na pewno przeczytam.

ocenił(a) film na 8
rook-filmweb

dokładnie zaczyna się bardzo mdle bym powiedziała,ot co! taka historia przeciętnej rodziny amerykańskiej.ale po jakieś półgodzinie atmosfera zaczyna gęstnieć i zaczyna się istne "piekło".filmowi dałam również ósemkę,i tez raczej po niego nie sięgnę już więcej.ale uważam że warto obejrzeć,chociaż niektóre sceny sprawią że łzy się poleją a głowa odruchowo ucieknie na bok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones