PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 795
ocen
7,0 10 1 27795
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Całkowicie naga, a młodzi chłopcy patrzyli na nią? Najnormalniejsze chyba było by
rozwiązanie, że sceny zostały nagrane odzielnie, a potem komputerowo połączone.
Inaczej to wali patologią nie samą fabułą, ale i produkcją.

4/10 dużo luk względem ksiązki, nie za bardzo ukazuje cierpienia Meg, za mało uderzeń,
poniżania(sikanie, kupa psa...)

Brak też wgłębienia się w psychike bohaterów. lecz to normalne, że film nie odda tego
samego.

ocenił(a) film na 9
Kris006

Były normalnie kręcone , pod opieką psychologów i terapeutów.
W scenie gdy Meg była rozebrana, zauważ że żaden chłopak nie popatrzył na jej uda. Później odbywały się wielogodzinne rozmowy chłopców z psychologami i terapeutami. Reżyser postawił na autentyzm i zszokowanie widza.
Nie wyobrażam sobie żeby pokazali wszystko z książki, choćby tą gorącą kąpiel, tego byłoby za dużo. Natomiast postawa tych nastoletnich dzieci i ich tortury nad Meg to podstawa opowieści i całej historii Sylvi Likens.

ocenił(a) film na 6
askrim1

w życiu nie pozwoliłabym zagrać dziecku własnemu w takim filmie... terapia terapią.... ale nie raz nie wystarczy

ocenił(a) film na 5
askrim1

Co z wanna?

Kris006

Też mnie to zastanawiało... myślałam, że może miała dublerkę. Dziwne, że mama pozwoliła jej w takim czymś zagrać.
Dużo luk względem książki? Proszę Cię, tę marną książkę ratuje jedynie temat.... No, według wielu widzów cierpienia są ukazane dobrze.

ocenił(a) film na 8
Hmm_Ciastko

W momencie kręcenia tego filmu, ''Meg'' miała 22 lata, więc o jej psychikę bym sie nie martwiła. Gorzej z chłopcem, który miał 10 lat, ale wydaje mi się, że sceny w piwnicy wygladają tak brutalnie z punktu widzenia odbiorcy, a samo ich kręcenie nie było tak nieludzkie, jak mogłoby się wydawać.

Azzurro

No, tak, myślałam, że była młodsza.

ocenił(a) film na 9
Kris006

http://allegro.pl/dziewczyna-z-sasiedztwa-stephen-king-jack-ketchum-i3559583890. html

Na to pytanie znajdziesz odpowiedz w dodatkach na wydaniu DVD :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones