PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 795
ocen
7,0 10 1 27795
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Wstrząsający film. Ukazujący jak człowiek potrafi byc bestią dla drugiego człowieka. Człowiek jest najgorszą istota na ziemi,tylko człowiek potrafi zabijac dla przyjemności, zwierzęta to robią tylko wtedy kiedy muszą;(

tiltomasz

Nie zgodziłbym sie :)
Czasemm pies ryje dziury w ziemi i wykopie kreta. Zagryzie go i zostawi na miejscu. Bawi się jego śmiercią . Również kot czasem zabije mysz, ale jej nie zje tylko zostawi.
To są rzadkie przypadki - ale są.

użytkownik usunięty
elte18

A powiedz, czy zwierzęta zabijają SWÓJ WŁASNY GATUNEK, czyli np. kot kota z takich powodów jak np. religia, pieniądze, zazdrość, zawiść itp. Mówimy tutaj o zabijaniu własnego gatunku, a nie zabijaniu kreta przez psa - to są w ogóle inne gatunki zwierząt.

ocenił(a) film na 8

skoro człowiek jest tak złą istotą, to co z Davidem? : )
tu chodzi tylko o potęgę ludzkiego umysłu. jedni wykorzystują ją w matematyce, inni w zabijaniu..

jest to najbardziej szokujący film, jaki kiedykolwiek oglądałam.

użytkownik usunięty
Mak_Makowski

Mówisz o Davidzie z filmu? Zauważ, że on nie był tak do końca dobry. W końcu na początku to całe torturowanie Meg go fascynowało, czuł się jakby oglądał film i podobało mu się, że patrzy na coś zakazanego. Dopiero z czasem jego punkt widzenia się zmienił. Więc to nie jest dobry przykład. Ale masz rację - nie znaczy wcale, że każdy człowiek jest zly. Każdy ma w sobie tyle samo dobra jak i zła i tylko od niego zależy w którą stronę pójdzie. Ale to wcale nie zmiania faktu, ze rasa ludzka uchodzi za najgorszą - to my zabijamy swój własny gatunek i swoją własną planetę, nie zwierzęta.

ocenił(a) film na 10
Mak_Makowski

jestem wlasie po seansie i normalnie brak mi slow, to ze ta wywloka byla psychopata to widac od poczatku ale te dzieciaki,,, ten chlopak do konca zycia z poczuciem winy bedzie (byl), ze nie zrobil czegos wiecej. tym bardziej siostra, az mi trudno uwierzyc ze takie cos sie dzieje, cala rodzina to psychopaci. jak pisales szokujacy film

elte18

Trochę mijasz się z wypowiedzią tiltomasz'a:) Jednak ludzie, to nie pies, nawet przypadkiem kopiący dziurę za zdobyczą. Ludzie są tym 'lepszym ogniwem'. Przynajmniej takie mamy o sobie mniemanie. Film jest wstrząsającym dowodem, jak łatwo dorosłym ulepić z dzieci - bestie.

użytkownik usunięty
babella

"Ludzie są tym 'lepszym ogniwem'"
hehe, a dowodem na to są na przykład: inkwizycja, wyprawy krzyżowe, pierwsza i druga wojna światowa, seryjni mordercy, terroryści itp. Sorry, ale jeszcze nie słyszałam o przypadku, w którym pies przypiąłby do siebie bombę i wysadził się w otoczeniu mnóstwa osobników ze swojej własnej rasy. Podaj mi przykłady ze świata zwierzęcego, gdzie zwierzęta mordują swoją własną rasę na tle politycznym, religijnym lub z zazdości, nienawiści czy zwykłej rozrywki. Tylko ludzie są do tego zdolni.

Ty w ogóle nie zrozumiałeś mojego wpisu. Notabene popierającego Twój. Jak się coś pisze w cudzysłowu, to oznacza min. ironię ew, sarkazm. Sprawdź, na który komentarz odpowiadałam. Starach się na tym forum wypowiadać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones