PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 794
oceny
7,0 10 1 27794
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Ale warto obejrzeć. Wg mnie nie powinno się takich filmów kręcić, moja psychika jest zszargana :P. Ale w sumie to dobrze, przynajmniej o to chyba chodziło reżyserowi. Najobrzydliwsza scena to chyba ta w piwnicy, po prostu istna masakra, ja nie mogłam wytrzymać do końca, ale koleżanka mnie namówiła, w pewnych momentach wręcz nie mogłam patrzeć i mi się dźwigało. ocena moja 10/10.

ocenił(a) film na 7
beciami

haha to obejrzyj pluje na twój grób albo hostel albo ludzką stonogę 2 to zemdlejesz

marcinsss89

Nie, chyba nie o to chodzi. Ja oglądałam tamte filmy, ale ten mnie przeraża - chodzi o świadomość, że to wszystko, w przeciwieństwie do hostelu lub stonogi; działo się naprawdę. Nie mówię, że wymienione - zwłaszcza stonoga, były lekkie, przeskakiwałam pewne sceny, ale zawsze człowiek ma świadomość, że to tylko fikcja. Co prawda to też żaden dokument, ale jednak... wiadomo co się działo.

maga164

popieram :) hostele, stonogi, piły i tego typu podobne są tylko obrzydliwe i w sumie nie wywierają na mnie wielkiego wrażenia, w przeciwieństwie do tego filmu. Świadomość, że przedstawiona patologia miała miejsce w realnym świecie robi swoje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones