PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5307}
7,5 17 597
ocen
7,5 10 1 17597
7,0 10
ocen krytyków
Dziewczyny do wzięcia
powrót do forum filmu Dziewczyny do wzięcia

POmimo ze jest w tym filmie duzo komicznych dialogow i stytuacji to jak sie tak glebiej zastanowic to te dziewuchy:) laczyly z miastem wielkie nadzieje. MNie sie film podobal bo nikt wczesniej nie zwrocil uwagi na ten aspekt uwagi. Dziewczyny przyjezdzaja do miasta i szukaja facetow na stanowisku!!! Zalosne??? RAczej PRAWDZIWE!!!

tolekbanan13

Tolku, nie przesadzajmy z ta psychologia.

ocenił(a) film na 10
finallyh

psychologiczny czy nie świetny na pewno!
No i przedw szystkim niesamowicie zabawny! Może i prawdą jest, że to rzeczywistośc, jest, ale czy realość sytuacji nie może śmieszyć?
Dialogi są poprostu świetne, jakby "kręcone na żywo"!
Dziewczyny dają z siebie wszystko. Drażni mnie tylko Buczkowski, którego nigdy nie lubiłam i polubić nie zamierzam!

ocenił(a) film na 9
tolekbanan13

To komediodramat przedstawiający fabułę w sposób dokumentalno-podobny.
Chodź więcej w nim dramatu dialogi oraz zachowania bohaterów niewątpliwie śmieszą współczesnych odbiorców.
(gatunek dramat już za kilka dni sie pojawi na stronie tego filmu :)

KYRTAPS

psychodrama jak nic. sciezka dzwiekowa ryje mi beret. szepty i krzyki to przy tym bolek i lolek.

H0don

jak dla mnie to jest całkiem niezły horror, na pewno jakiś azjata maczał w tym palce, zwłaszcza w stylizacji tej małej czarnulki

ocenił(a) film na 10
tolekbanan13

"jak sie tak glebiej zastanowic to te dziewuchy:) laczyly z miastem wielkie nadzieje."
Ale głęboka refleksja...;)

użytkownik usunięty
tolekbanan13

To jest dramat psychologiczny w konwencji komedii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones