PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305027}

Dziewczyny z drużyny 3

Bring It On: All or Nothing
6,6 21 398
ocen
6,6 10 1 21398
Dziewczyny z drużyny 3
powrót do forum filmu Dziewczyny z drużyny 3

Przybłąkałam się w te okolice filmwebu i szokuje mnie jedna rzecz - skąd AŻ tak wysoka ocena? oglądałam kiedyś - nic odkrywczego. Nie rozumiem jak można przyznać tytuł arcydzieła temu filmowi. Ktoś może mnie oswiecić?

magdziorkaa

dlatego bo filmweb ocenia filmy prawie tak samo

alicecullentwilight

to jak to jest bo się pogubiłam: to filmweb ocenia czy użytkownicy?

magdziorkaa

filmweb i troche użytkownicy

magdziorkaa

Nie, oceniają tylko użytkownicy...

xNikcia

Po prostu w swoim gatunku film jest w porządku. Na 10 na pewno nie zasługuje, ale 7 dlaczego nie?

ocenił(a) film na 7
Claudija91

Fajne dziewczyny są w filmie :P a serio to film ogląda się lekko i przyjemnie, czego doszukiwać się więcej w takim filmie.

magdziorkaa

Też jakoś zabłądziłem tu zerkając na filmografię aktorów.
No, cóż się dziwić, skoro tego typu filmy oglądają prawie tylko i wyłącznie fani i dają tylko 10... Zresztą podobnie ma się sprawa z wszelkimi dragonbolami, czy pokemonami, których wysoka ocena aż kuje w oczy.

magdziorkaa

Nie wiem jak Ty ale duża ilość ludzi ogląda różne filmy,zależenie od nastroju. Czasem fajnie obejrzeć głupawą komedię, czasem dramat, który poruszy, czasem thriller, który wywoła gęsią skórkę, a czasem bajkę. Każdy z takich filmów ocenia się według innych kryteriów ponieważ nie da się ich aż tak zgeneralizować. Właśnie stąd ta wysoka ocena ta damm~!

ocenił(a) film na 2
magdziorkaa

tez sie nad tym zastanawiam... ten film jest tragiczny:/

ocenił(a) film na 3
unmoved

Ludzie piszą że to najlepsza część ;) w takim razie nawet nie chce oglądać pozostałych

ocenił(a) film na 4
skyline617

zastanawiam sie skad taka wysoka ocena (az 7) tego filmu.. dla mnie to max 4

ocenił(a) film na 1
magdziorkaa

Faktycznie dziwne, bo ten film to badziewie jakich mało. Podobać może się tylko nastolatkom. Takie tańce zawijańce w plastikowej zaprawie.

ocenił(a) film na 9
magdziorkaa

Bo to fajny wesoły film. Zwykle filmy o cheerleaderkach polegają na tym, że jakaś biedna sierotka chce być w drużynie, a jakaś wredna blond pinda robi wszystko żeby jej to utrudnić. Tu jest inaczej - mamy typowa blond-panienkę, ktora jest bogata i zarozumiała, ale w trakcie trwania filmu przechodzi przemianę. Głowna bohaterka nie chce byc królowa balu, tylko ma dusze sportowca. Fajny film- taki niedzielny, wesoły. Obejrzałam i chętnie obejrzałabym jeszcze raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones