PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10682}

Dziewiąte wrota

The Ninth Gate
7,2 210 316
ocen
7,2 10 1 210316
6,2 26
ocen krytyków
Dziewiąte wrota
powrót do forum filmu Dziewiąte wrota

nie podobał mi się

użytkownik usunięty

Film mi się zdecydowanie nie podobał. Jedyne co było w nim fajne to Johnny Depp.
I jestem perzeciwna TAKIM scenom erotycznym, bleee...

ocenił(a) film na 2

W pełni się z Tobą zgadzam. Oceniłam na 2 ze względu na Johnny Depp-a.
Myślałam, że będzie to film, który będzie trzymał w napięciu i na poziomie, lecz niestety się pomyliłam,
a te sceny erotyczne - nie no bez jaj, "lekka" przesada.

ocenił(a) film na 7
Kathryn_7

Saga Zmierzch- ocena 10, Kopciuszek- ocena 10, Księżniczka i żaba- ocena 10, Dziewiąte Wrota Polańskiego- ocena 2. Pozdrawiam wszystkich wymagających widzów :)

ocenił(a) film na 6

Mnie się film podobał. A co do takich scen...
Były tylko dwie i to na poziomie nieco wyższym niż w "Modzie na sukces". Choć mogłoby obejść się bez nich :)

ocenił(a) film na 2
ghost_buster

"Mnie się film podobał" ja nie neguje Twojego zdania, wiadomo gusta są różne ;) Lecz tego czy są na wyższym poziomie niż w "Modzie na sukces" nie wiem, bo nie oglądam :D

użytkownik usunięty
Kathryn_7

hehe, wiecie co? Chyba wszyskto jet na wyższym poziomie niż mns każdy film:D:D

ocenił(a) film na 2

"Moda na sukces" to już totalne przegięcie, ileż tych odcinków nakręcili, to się chyba nigdy nie skończy.
Ale nie rozmawiajmy o tym, w końcu to forum poświęcone "Dziewiątym wrotom" (myślę, że dobrze odmieniłam xD)

ocenił(a) film na 6
Kathryn_7

Niepotrzebnie użyłem takiego porówniania, bo zrobił się troche śmietnik.

Miałem na myśli, że te dwie sceny erotyczne były może trochę ostrzejsze niż te w Modzie na Sukces. Bo było widać trochę więcej ciała.

Ja również nie oglądam Mody na Sukces. Choć zdarzało się przełączajac kanały, natrafić mi na właśnie taką scenę w tym serialu.

ocenił(a) film na 2
ghost_buster

już się uspokoiliśmy, w końcu trzeba zaprzestać pisać o "modzie..." bo zachwile zrobi się wątek właśnie o tym "serialu" ;)
Dobra, dobra się nie tłumacz, pewnie specjalnie czekałeś na taką scene :D
nie no żartuje. Też mi się zdarzyło natrafić skacząc po kanałach ale akurat na inny wątek.
Tak czy siak ogólnie w filmie jak dla mnie pomijając te sceny erotyczne (które mi się niepodobały) za mało napięcia. Oglądałam ten film w pozycji leżącej i co tu dużo mówić tak mnie nużył, że musiałam się kontrolować aby nie przysnąć, ponieważ nie chciałam, żeby mi coś umkneło, dałam mu szanse do samego końca. Z przykrością musze stwierdzić, że do niego nie powróce. Lecz wiadomo gusta są różne :D

użytkownik usunięty
Kathryn_7

może i różne, ale ja miałam takie same odczucia podczas oglądania jak ty:P Obejrząłam go tylko zresztą z powodu Johneggo Deppa, myslalam, że jeśli on zagrał to będzie film na poziomie, nieststey zawiodłam się:( No cóż Johnny chyba czasem nie wybiera dobrych ról, to samo miałam po obejrzeniu "z piekła rodem"

ocenił(a) film na 7
ghost_buster

Racja, gorsze sceny widziałem w filmach z lat 70-ch....

ocenił(a) film na 7
makarow

Oczywiscie

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 4

mnie sie tez nie podobal... zero trzymania w napiecie...
na maginesie patrz jaki to gatunek a to hrror i thriler(ie wiem czy dobrze napisala)... bez komentarza..;/

ocenił(a) film na 8
Maggie_oO

To nie thriller, to nie ma trZymac w napięciu, chodzi o tajemnicę i jej rozwiązanie

ocenił(a) film na 7

"Macie racje że gra aktorska Deppa uratowała ten film. Reżyser nie zrobił mu makijażu i nie przebrał za pirata, w czym wygląda naprawdę ekstra, dlatego też strona wizualna filmu bardzo kulała. Scena erotyczna była bleee, Johnny nie nadaje się do takich scen - jest na to za młody. A ta głupia aktorka z którą w filmie uprawiał akt seksualny, była gruba i brzydka, nierozumiem dlaczego akurat na nią trafiło!" ...uhh

ocenił(a) film na 7

Klasyczna scena erotyczna w stylu 'oświecenie przez ciupcianie'. Mnie się właściwie śmiać chciało, bo Depp robił miny a la Jack Sparrow.

ocenił(a) film na 5

Taki sobie, nie trzyma w napięciu, pomijam sceny erotyczne, ani mi przeszkadzały, ani mi się podobały. Koleś z książką wartą dobry milion jeździ sobie ot tak trzymając ją w torbie, zostawia ją gdzie popadnie, jara przy niej fajki. W jednej z ostatnich scen Depp mówi do tej blondynki, żeby pilnowała tamtej ciemnowłosej, to ona jej tak pilnuje, że tamta leci do szuflady i bierze klamkę... Ludzie, ile było takich niedorzecznych scen D: Dam 5/10 za J.D.

ocenił(a) film na 7

nie, no te sceny to były ważne z punktu widzenia fabuły, gorze widziałem w starszych filmach, ale sam film po prostu nie był porywający, miał zbyt wolne tempo

ocenił(a) film na 4

"sceny bleeee"? ble bleeee ble ble blebleee - jeśli dobrze zapamiętałam gramatykę języka, jakim należy zwracać się do indywiduów twojego autoramentu

ocenił(a) film na 7

wcale nie były takie ostre

ocenił(a) film na 8

Co jest blee w tych scenach erotycznych? Bo nie rozumiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones