PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10682}

Dziewiąte wrota

The Ninth Gate
7,2 210 316
ocen
7,2 10 1 210316
6,2 26
ocen krytyków
Dziewiąte wrota
powrót do forum filmu Dziewiąte wrota

Polański jest świetnym reżyserem to nie ulega wątpliwości, tym bardziej że z tak słabego scenariusza zrobił świetny film, ...kolejny z tłem z szatanem oraz seksem z samym szatanem! po dziecku Rosmery, oglądałem tylko te dwa filmy Polańskiego (Rzeź to nie film),
I cz yto niedziwne że człowiek oskarżony o gwałt na Dziecku(poniżej 15 to dziecko nie oszukujmy się!) robi filmy o seksie z szatanem!!! Poganin !!! będzie smażył się w piekle z tym swoim szatanem,
Jeżeli ja bym zgwałcił jakąś kobiete i powiedział że za dwadzieścia lat będe sławnym Reżyserem to nie powinienem być skazany?!?!?!?!?!?!!!!
Jest zwykłym tchórzem w "realu" nie potrafi się przyznać do błędu(wiel Błędu-jakim jest gwałt) więc odwagę pokazuje ledwie w filmach robiąc szatana na bóstwo !.?!
Ma narobione(z tylnej części ciała) w głowie, wiec nie dziwne że za nic ma sobie innych ludzi i moralność, powinien być skazany!!!
...a no i żonka o naście lat młodsza, zawsze lubił młodsze nawet gdy gwałcił tą dziewczyn'ke

nie mniej reżyserem jest świetnym gorszym scenarzystą, Kilar tu zrobił także bardzo dużo bez niego Polański też nie był by tym Polańskim Reżyserem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones