PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211150}

Dziewięć żywotów kota Fritza

The Nine Lives of Fritz the Cat
6,6 804
oceny
6,6 10 1 804
Dziewięć żywotów kota Fritza
powrót do forum filmu Dziewięć żywotów kota Fritza

Film jest po prostu przeciętny! Choc ma podobny klimat do 'Fritz the Cat' to jednak jest nieporównywalnie gorszy!
Mało śmieszny, nieciekawe dialogi, nawet niewiadomo dokładnie o co chodzi. Jest po prostu ciągiem 9 epizodów z życia fritza. Z niecierpliwoscią czekałem na koniec. Na plus mozna zaliczyc świetny początek i końcówkę. fanom pierwszej bardzo dobrej części raczej się nie spodoba. Poza tym czy nikt tego filmu nie widział?! Leciał przecież niedawno na Tele5, a tu żadnych komentarzy!

użytkownik usunięty
Maniek_4

Z przykrością muszę się zgodzić. Był to dla mnie straszny zawód.
O ile w ciekawy sposób przedstawia realia lat 60-tych, to w drugiej części mamy tego raptem przez 10 minut.
Rozumiem konwencję filmu - Fritz pali i przez głowę przewija mu się kilak myśli-scenariuszy... Niemniej jednak... Po prostu film mnie nie przekonał.
Brak tu wyrazistych postaci, którymi to część pierwsza zdobyła moje uznanie... Gdzie tu choćby królik-heroinista? Oglądając film zwierzęta odbierałem jako zwierzęta... Nic poza tym. Gdzie ta magia częsci pierwszej, w, której to kiedy pokazywano kruka miałem przed oczyma obraz czarnego?
Niestety nie mogę dać więcej niż 5/10

ocenił(a) film na 7

Uff. A myślałem już, że ze mną jest coś nie tak i nie potrafię się w czuć w hipisowską klimę "żywotów" . pocieszyliście mnie, bo dla mnie też średniak - zbyt chaotyczny, a gagi (poza dwoma, trzema wyjątkami) mało wyraziste. 6/10

ocenił(a) film na 4

Kot Fritz 9/10
Dziewięć żywotów kota Fritza 4/10
Gdzie się podział klimat? Więcej nic nie piszę, Czarny Baran opisał to perfekcyjnie.

ocenił(a) film na 10

Nie zgadzam się. Powiem więcej: więcej nostalgicznego bluesa codzienności przy mniejszym erotyzmie jak w pierwszej części ma swój plus. Utwardziło się po prostu wu wielu przekonanie, że pierwowzór jest najlepszy, a kolejne części są robione na siłę, lub na odwal się. Jednak film miał klimat. Co dziwne, bardzo podobał mi się sam koniec kiedy po wygnaniu z domu ruszył przed siebie przy muzyce jazzowego utworu w tle i podczas napisów te wyraziste ceglane barwy towarzyszyły Fritzowi aż do końca napisów. To ma swój dziwny, magiczny klimat.

ocenił(a) film na 10
Maniek_4

Moim zdaniem mimo że polityki tu mniej ,to właśnie klimat tych brudnych dzielnic amerykańskich z lat 70-tych są tu bardzo dobrze pokazane ,tą część oglądałem jako pierwszą ,dlatego może mam do niej tyle sympatii ,dla mnie na równi z jedynką czyli 10/10.
No ale nie ma to jak komiks :D

ocenił(a) film na 10
FritzTheCat

9 Żywotów jest lepsze od części pierwszej...
9 zajebistych historii i mniej polityki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones