PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150345}

Dziewięć kobiet

Nine Lives
6,9 1 677
ocen
6,9 10 1 1677
Dziewięć kobiet
powrót do forum filmu Dziewięć kobiet

"Maggie pozwala aby jej własne życie zostało zaćmione przez jej córkę Marię." - co za idiota to pisał?! Maria nie żyje!! jej matka wyobraża sobie ją, podczas gdy odwiedza jej grób!!

ocenił(a) film na 6
Baja_17

Po pierwsze - spoiler. Po drugie - to po protu dość nieudolnie złożone zdanie, myśl była jednak taka, że Maggie nie może się uwolnić od wspomnień o Marii, jej życie zostaje temu podporządkowane. Nie można jednak tak napisać, bo to ewidentny spoiler i całą scena traci swoją moc.

użytkownik usunięty
Baja_17

To nie jedyny błąd. Podobnie rzecz się ma z historią Sonii: nie chodzi o wyjawienie sekretu "o przyjaciołach" przez jej chłopaka, ale o wyjawienie pewnego sekretu w towarzystwie ich wspólnych przyjaciół. Dla kogoś, kto nie widział filmu, może to zabrzmieć tak, jakbym się czepiała. Osoba, która "Nine Lives" oglądała - na pewno przyzna mi rację, że to błąd wymagający korekty.

ocenił(a) film na 7

Przyznaję rację! taki opis zmienia zupełnie sens historii. Albo autor nie oglądał filmu wcale... albo oglądał go w węgierskiej wersji językowej i tyle właśnie z niego zrozumiał.

Baja_17

Dzieki za opowiedzenie mi filmu ktorego nie widzialam :/

siasiarzyna

wybacz, to było 3 lata temu, kiedy byłam jeszcze młoda i głupia ;] na pocieszenie powiem, że to tylko jedno z dziewięciu opowiadań składających się na cały film, a informacja, że Maria nie żyje, za wiele nie wnosi, bo i tak chodzi o treść całej sceny. pozdrawiam

Baja_17

Aha, dziękuję za odpowiedź ,która skłoniła mnie do tego żebym jednak obejrzała film. Na datę nie spojrzałam, więc sorry za "atak".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones