PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016021}

Dzika noc

Violent Night
6,4 10 011
ocen
6,4 10 1 10011
5,9 10
ocen krytyków
Dzika noc
powrót do forum filmu Dzika noc

To jest mega dobre

ocenił(a) film na 10

Ten film w bardzo wesoły sposób uświadomił mi, że mam 38 lat i wierzę w Świętego Mikołaja : )

ocenił(a) film na 10
mgorni

Ale w renifery to nie wierzę jakby co ;)

ocenił(a) film na 7
mgorni

Czekam na ten film az wskoczy na jakas platforme.Wiec polecasz?

ocenił(a) film na 10
gok_U

Zdecydowanie! I też czekam, aż wskoczy na jakąś platformę :)

ocenił(a) film na 4
mgorni

Ten film to gowno daje mu 3 nid wiem jakim trzeba być debilem żeby sid tym jarac. Taki np bad santa staroć jest o niebo lepszy

ocenił(a) film na 10
Berserko

3 czy 4, bo się pogubiłem jako debil? :)

ocenił(a) film na 7
mgorni

ja z kolei (PKP) się nie pogubiłem: d=e (nid) lub d=ę (sid). Na marginesie /życia/ debil, to nie tak źle - gorzej być idiotą /iq 0-35/. Cóż.... magia świąt :)

Berserko

nie wiem jakim trzeba byc debilem zeby sie jarac manga

ocenił(a) film na 4
Buli_87

Bo jesteś ograniczonym prostakiem. Żałosne

ocenił(a) film na 10
mgorni

Ten film jest REWELACYJNY! Zajebista zabawa w świątecznym klimacie, to takie połączenie Złego Mikołaja ze Szklaną Pułapką i Kevinem + satyra na bogate społeczeństwo i kino familijne. Wszystko oblane sosem znanym z filmów Wirkoli, jak Zombie SS. Film zabójczo śmieszny, co więcej zawsze chciałem żeby powstał film o Mikołaju, który leje zbirów. To chyba będzie mój ulubiony film na święta. Mega rewelacja!!!

mgorni

Ja też, co miesiąc w dzień wypłaty.

ocenił(a) film na 4
mgorni

38 lat? To już prawie emerytura albo chociaż kryzys wieku średniego. Gdy będziesz miał te swoje bóle rodzące rozkminy egzystencjalne na temat sensu życia, to jedź, starcze, do ciepłych krajów i w 35-stopniowym upale nawalaj się ile wlezie, bo inaczej nie zaśniesz. Po roku hulania na Borneo najgorsze powinieneś mieć za sobą, bo będziesz wtedy bardziej pogodzony z myślą, że jesteś już nieodwołanie na równi pochyłej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones