PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5311}

Dzika rzeka

The River Wild
6,6 32 126
ocen
6,6 10 1 32126
6,8 8
ocen krytyków
Dzika rzeka
powrót do forum filmu Dzika rzeka

Meryl Streep to jedna z najlepszych aktorek, podobała mi się we wszystkich swoich kreacjach jakie dotychczas widziałam, i w tym filmie również sie nie zawiodłam. Oprócz, jak zwykle rewelacyjnej gry Meryl podobały mi się zdjęcia. Może dla tego, że uwielbiam takie krajobrazy? Może dla tego, że ucze się pływać na kajakach, i takie widoki nie są mi obce? Film nie jest arcydziełem, ale trzyma się na dobrym poziomie. Polecam osobom, które wolą krajobrazy rzek, lasów i gór od zatłoczonych miast. No i fanom Meryl :))))))

ocenił(a) film na 8
Ellen_Grace

Jak zwykle świetna rola Meryl,ale też Kevina Bacona...Polecam!!!

mj_rock

Zgadzam się. Zdjęcia są w tym filmie bardzo dobre. Uważam że sceny otwierające film są jednymi z najpiękniejszych jakie widziałam... Pamietam jak oglądalismy ten film któregoś wieczoru razem z rodzina.. strasznie się przejmowalismy wszystkim co się działo na ekranie. Polecam!

ocenił(a) film na 10
Ellen_Grace

film jest boski, dlatego że gra w nim fenomenalna i najlepsza Meryl, a poza tym zgadzam się co do zdjęć. widoki, akcja. momentami ten film jest przerażający. świetny, świetny. :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones