PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284968}

Dzikie łowy

Strange Wilderness
5,8 3 977
ocen
5,8 10 1 3977
Dzikie łowy
powrót do forum filmu Dzikie łowy

Oto przed nami typowa, głupia komedia amerykańska. Nie mówię, że to źle. Wszystko jest sprawą gustu. Ja akurat lubię bezsensowne komedie, bo mnie bawią. Ta zasługuje na 6, bo była niezła. Przede wszystkim dobra muzyka, stare przeboje rocka klasycznego, niektóre bardziej znane, niektóre nie. Wiele śmiesznych scen. Najbardziej uśmiałam się przy tym jak zastrzelili Wielką Stopę i upozorowali samobójstwo. Rozpłakałam się przy tym. Niektóre postacie - świetne! Uwielbiałam od samego początku Juniora i Freda. Niestety wiele scen było zbyt udanych, na przykład kiedy jedli ryby, które z kolei zjadły ich przewodnika, to było tak głupie, że aż nie śmieszne. Była jeszcze jedna taka scena, ale dokładnie jej nie pamiętam. I oczywiście świetna scena końcowa, ja jedli przeterminowane produkty, aby móc wyrzygać się do paszczy rekina. Ogólnie NIEZŁA komedia.

ocenił(a) film na 6
_Majka_

Zauważyłam dwa błędy. (...)wiele scen NIE było zbyt udanych (...), i (...)scena końcowa, jak jedli przeterminowane produkty(...). Przepraszam za literówki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones