PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284968}

Dzikie łowy

Strange Wilderness
5,8 3 977
ocen
5,8 10 1 3977
Dzikie łowy
powrót do forum filmu Dzikie łowy

Nie wierze aby ludzie mogli być tak głupi aby ten szajs mógł się komuś spodobać. Zdecydowanie odradzam!

Pseudoautochton

Uważam, że się totalnie mylisz. Zależy czy się nastawiasz na komedie w stylu Woody Allena to to nie to samo. Ale ten film jest by się totalnie przy nim odprężyć. Pośmiać z głupot, które tam odwalają. Gra aktorska wg mnie doskonała (poza tą laską... żenująca tu sie mogę zgodzić, po prostu łapy opadają) Rozmowy z producentem? Genialne! On tam gra świetnie i nadaje tym scenom niezwykły klimat. Widocznie zbyt bardzo gardzisz zwykłym poczuciem humoru i gustujesz tylko w skomplikowanych, głębokich komediach. Ocena 1 to potwarz dla całej ekipy filmu. Jak ogląd melodramat, który mi się totalnie nie podoba, to nie wchodzę i go nie oceniam tylko dlatego, że ten gatunek mi się nie podoba. Mam opinię wyrobioną powiedzmy na temat danego gatunku i się tam nie wpieprzam, żeby dyskutować z jego fanami. Niech oni między sobą dyskutują bo są w stanie ocenić to lepiej niż ja.

ocenił(a) film na 8
Pseudoautochton

nie zrozumiałeś tego filmu, on ma głębie... 7/10 , świetna scena z yeti

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones