PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95048}

Dzikie Zero

Wild Zero
6,2 89
ocen
6,2 10 1 89
Dzikie Zero
powrót do forum filmu Dzikie Zero

Mam ten film i chciałbym oglądnąć, ale nigdzie nie mogę znaleźć napisów do niego, a po japońsku za dużo nie zrozumiem ;]

shadowman666

chętnie kogoś zabiję żeby zdobyć ten film, a może wystarczy że skombinuję ci napisy?;) daj znać na maila najlepiej, bo Twojego tu nie widzę, pozdr.

shadowman666

jak coś to już je mam;) nie bylo trudno, może wogóle wypada się skontaktować jak lubisz takie kino,u know what i mean;) pozdr.

blame00

ostatnio z azjatyckich filmów to wałkuje anime. Jak coś to mozna się zgadać 4775599

ocenił(a) film na 7
shadowman666

Boże broń... To jest tak chory film że tylko psychiczny mozg taki jak mój może to jeszcze ogarnąć no albo kto jeszcze jest podobny do mnie hehehe :)
Miałem wersje z angielskimi napisami ale one były złączone z filmem. Poszukajcie filmu na torentach przecież jest ;)

marcin2800

A ja ostatecznie nie oglądałem tego filmu. Dysk mi padł i cała filmografia również. Obecnie nie mam już zbyt wiele czasu na oglądanie filmów, gdyż bardziej mnie interesuje poszukiwanie pracy. Miałem prace, ale firma zaczęła upadać i już nie mam pracy. Chyba muszę iść do polityki i dopchać się do ich korytka. Po jednym roku dobrej dietki poselskiej bym mógł myśleć o swoim biznesie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones