PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689545}

Dzikie historie

Relatos salvajes
7,6 128 844
oceny
7,6 10 1 128844
7,6 32
oceny krytyków
Dzikie historie
powrót do forum filmu Dzikie historie

Bardzo spodobała mi się konwencja zestawienia ze sobą kompletnie (pozornie) niezwiązanych ze sobą historii. Niby nic je nie łączy, a jednak łączy wiele. Dla mnie każda z nich opowiadała w inny sposób, ale o tym samym- o granicach cierplwości, o wybuchaniu, o emocjach. Nieoczekiwane zwroty akcji okraszono tu dużą dozą moemntami czarnego humoru. W kilku miejsach da się usłyszeć bardzo charakterystyczną muzykę stworzoną przez samego Mistrza kreacji dźwiękiem Gustavo Santaolalla'ę co mi przywodziło w pamięci poprzednie filmy.
-1 pkt za to, że trochę moemntami film rzeczywiscie męczył (nie wiem czy to z uwagi na nielubiany przeze mnie akcent argentyński, czy z powodu przerysowania)
Aktorstwo na najwyższym poziomie. Co dla mnie ważne, żadnego aktora nie znałam wczesniej, więc wrażenia były pierwotne, więc mogłam ocenić możlwie jak najbardziej bezstronnie i najmocniej jak się da uwierzyć w historie (swóją droga nie do uwierzenia moemntami).
Dla mnie ten film to typ "love or hate". Gdy widziałam go z miesiąc temu w Madrycie, to jedni wychodzili zmieszani już w takcie filmu, inni śmieli się do rozpuku, a jeszcze inni oglądali z fascynacją małego dziecka. Ja chyba znajduję się na pograniczu drugiej i trzeciej grupy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones