PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1084}

Dzikość serca

Wild at Heart
7,6 64 104
oceny
7,6 10 1 64104
7,5 34
oceny krytyków
Dzikość serca
powrót do forum filmu Dzikość serca

Uwaga Spolier!!!

ocenił(a) film na 9

intryguje mnie jedna scena... pamiętacie jak bobby puka do drzwi i prosi Lule czy może się odlać? zaznaczam, ze oglądałem po niemiecku, więc może coś innego powiedział. w każdym bądź razie, chodzi o to, że bobby chwycił ją pomiędzy nogi i kazał jej powiedzieć "zerżnij mnie"... ona było widać, że z początku się bała, pewnie mu nawet z ust śmierdziało, ale później jakoś sobie myślałem, jak ją tam mocno przycisnął i zrobił jej się kisiel w majtkach, że to się jej nawet podobało i że tego chciała... jeżeli tak to burzy cała koncepcje tej wielkiej, bezgranicznej miłości miedzy sailorem i lulą... ta jedna scena może pokazać, że ich miłość nie była, aż taka... brakuje mi na to słowa. może to przez strach, a jednak dało mi to do myślenia.

ocenił(a) film na 9
kiera288

muszę coś poprawić - "jeżeli tak to burzy cała koncepcje tej wielkiej, bezgranicznej miłości miedzy sailorem i lulą..." może nie burzy, ale pokazuje, że lula byłaby w stanie dać się ponieść chwilowej rozkoszy i to mi nie pasuje w tym filmie. tylko ta jedna scena.

ocenił(a) film na 7
kiera288

nie sądzę. po tej scenie i kilku innych reżyser pokazuje jak lulu jest przerażona. ten incydent prawdopodobnie przypomniał jej traumatyczną przeszłość związaną ze zboczonym wujaszkiem .

ocenił(a) film na 9
crixos

no właśnie ciężko mi się dopatrzeć tego konkretnego przerażenia, bo w jednej scenie ta ręka jej opada jak bobby szepcze jej do ucha, że mam wrażenie, że jeszcze chwila i by była jego...

ocenił(a) film na 7
kiera288

skłamałbym, gdybym powiedział, że sam tak nie pomyślałem, gdy oglądałem tę scenę. ale później lulu płacze, więc jej się raczej bobby peru nie spodobał, tak myślę. ale kto wie, może to był jej moment zawahania, a przecież do cnotek to ona raczej nie należała :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
crixos

Pisałam przed chwilą w innym wątku - to film o tym, że ile by nie było zepsucia wokół, nie dopada nas, dopóki to COS, co tutaj nazywane jest dzikością w sercu, pozostaje nietknięte. Sailor i Lula przechodzą przez piekło i wychodzą nietknięci, bo wierzą w miłość, siebie, wolność, tę swoją dzikość. Lulę zwyczajnie zakręciła perwersyjność tej sytuacji z Bobbym, to ją zbrukało, ale nie zniszczyło. I o to chyba w filmie chodzi.

ocenił(a) film na 8
kiera288

Ona jak najbardziej kocha sailora, ale tamten bobby odgadł dokładnie jej pragnienia natury fizycznej i je wykorzystał w tamtej scenie, lula lubiła właśnie takie brutalne podejście seksualne (pewnie to pozostałość po gwałcie dokonanym przez wuja- z jednej strony trauma ale z drugiej przyjemność), ona doszła, bobby ją olał wychodząc i pozostało jej tylko poczucie winy-jest nieczysta, bo zdradziła sailora!

ocenił(a) film na 9
dead_evil

dojść chyba nie doszła, chciała żeby ją "wziął", ale bobby wiedział co robi;)

ocenił(a) film na 8
kiera288

zwróć uwagę na rozprężającą się dłoń.

ocenił(a) film na 8
dead_evil

ciekawa koncepcja i myślę, że chyba najtrafniejsza!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones