PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1084}

Dzikość serca

Wild at Heart
7,6 63 972
oceny
7,6 10 1 63972
7,5 34
oceny krytyków
Dzikość serca
powrót do forum filmu Dzikość serca

może to i jest klasyk, film z górnej półki. ale mnie ten film nie zaczarował. ma swój fajny styl i ma swoją gwiazdę - Laure Dern. ale obok tego jest też treść, która jak na dwugodzinny film jest po prostu nudna. kryminał? taki z tego kryminał, jak z titanica film sensacyjny.

ocenił(a) film na 8
paniczBartosz

Ja z kolei uważam że ten film nie jest bardzo dobry ale nie jest też zły. Kiczowata historia miłosna opowiedziana jest jednak z taką pasją że nie mogę przejść koło niej obojętnie. Może i spodziewałem się więcej, ale z drugiej strony Lynch nie mógłby w inny sposób ukazać potęgi miłości- brutalnie, bardzo namiętnie i oczywiście z happy endem. No i przede wszystkim popis aktorski głównych bohaterów- pary kochanków, Bobby'ego i matki. Masz rację- akcji tutaj praktycznie nie ma, nie ma też typowej dla Lyncha wieloznaczności i dlatego film momentami działa usypiająco, ale jak już się wciągniesz to oglądasz to jednym tchem(ja się wciagnąłem mniej więcej od pojawienia się Willema Dafoe. Zasłużone 7/10

ocenił(a) film na 4
paniczBartosz

dla mnie też nudnawy.

panna_x_filmweb

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

paniczBartosz

tylko gimbus moż wypisywac takie GŁUPOTY.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones