PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100187}

Dziwne zachowania dojrzałych płciowo mieszkańców dużych miast w okresie łączenia się w pary

Das Merkwürdige Verhalten geschlechtsreifer Großstädter zur Paarungszeit
6,7 113
ocen
6,7 10 1 113
Dziwne zachowania dojrzałych płciowo mieszkańców dużych miast w okresie łączenia się w pary
powrót do forum filmu Dziwne zachowania dojrzałych płciowo mieszkańców dużych miast w okresie łączenia się w pary

Widziałem ten film dawno temu w TV. Chciałbym go jeszcze raz obejrzeć ale nigdzie nie mogę go znaleźć. Nie ma go w wypożyczalniach koło mnie. Będę wdzięczny za pomoc :)

thommas

Dołączam się do prośby, chętnie sobie odświeżę i sprawdzę czy nadal mi się podoba :)

dead_bear

Podbijam temat, tylko bardziej chodzi mi o napisy :)
Z moim niemieckim nie jest aż tak dobrze... ;D

thommas

Dołączam się do poszukiwań. Pamiętam jak przez mgłę. Ale już od dawna myślę o tym aby go obejrzeć :)
Ktoś coś wie o tym filmie? gdzie można go dostać? Z napisami lub lektorem? Bardzo proszę o kontakt.

mariusz_mar_g

ja tez szukam i nic bardzo trudno znalezc

thommas

sprawdz na [chomikoojPL]

thommas

A na jakim kanale widziałeś ten film? Może trzeba po prostu wypatrywać ponownej emisji właśnie na nim. Sam jestem tym filmem zainteresowany.

użytkownik usunięty
thommas

Jeśli ktoś jeszcze szuka to jest na YT

thommas

Jest tylko w oryginale. Czy ktoś wie, gdzie znaleźć z napisami (pl lub eng)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones