PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100187}

Dziwne zachowania dojrzałych płciowo mieszkańców dużych miast w okresie łączenia się w pary

Das Merkwürdige Verhalten geschlechtsreifer Großstädter zur Paarungszeit
6,7 113
ocen
6,7 10 1 113
Dziwne zachowania dojrzałych płciowo mieszkańców dużych miast w okresie łączenia się w pary
powrót do forum filmu Dziwne zachowania dojrzałych płciowo mieszkańców dużych miast w okresie łączenia się w pary

B. zabawna komedia, optymistyczna i podnosząca na duchu. Coś lekkiego, ale za to jak przyjemnie sie to ogląda :)

dead_bear

świetny! uroczy! także polecam :)

dead_bear

Jak to jest oglądać film z Waltzem zanim stał się sławny?

użytkownik usunięty
dead_bear

gzdie można go znaleźć ? :D

ja obejrzałam w wersji oryginalnej na jakimś darmowym portalu niemieckim, ale widziałam, że napisy polskie też są do ściągnięcia

użytkownik usunięty
bbeti

nie pamiętasz nazwy tego portalu ? :P

masz ochote wziąc udział w zabwie filmowej ?

to zapraszam ( jelsi tak ) http://www.filmweb.pl/user/Dexterka_Morgan/blog/549319#komentarze



użytkownik usunięty
bbeti

dużo w tym filmie Waltza ? :D

nie pamiętam, jaka to była strona. co do Waltza, to nie jest go zbyt dużo, choć jest narratorem i od niego zaczyna się historia. pojawia się co jakiś czas. bardzo inteligentna komedyjka romantyczna :)

użytkownik usunięty
bbeti

ale jeśli wpisze tutuł oryginalny to coś tam powinnam znaleźć może ;) dzięki za info ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones