PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005709}

Dziwny świat

Strange World
5,7 7 831
ocen
5,7 10 1 7831
6,9 13
ocen krytyków
Dziwny świat
powrót do forum filmu Dziwny świat

Drodzy rodzice którzy macie problem z uświadamianiem dzieci o tym, że na świecie żyją różni ludzie i niektórzy kochają osobę tej samej płci, informuję że w tym filmie będzie wątek nastoletniego zakochania pomiędzy osobami tej samej płci (chłopak + chłopak), więc zanim zaczniecie zasypywać forum i zaniżać oceny, bo "moje dziecko nie zrozumiało, olaboga", proszę miejcie to na uwadze i w takim wypadku nie zabierajcie dziecka na tej film, jeśli nie chcecie to nie oglądajcie i dajcie żyć innym. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
fizzlymike

Rzygam już obrancami tego chorego trendu.

h3b4n

A ja ludźmi, którzy rodzimego języka poprawnie użyć nie potrafią.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
h3b4n

Tak, tak, oczywiście.

ocenił(a) film na 10
h3b4n

A co przeszkadza taki wątek? Mamy udawać że nie ma czegoś takiego w życiu codziennym? Mi w ogóle takie wątki nie przeszkadzają, tak samo jak aktorzy z różnych regionów świata oraz o innym kolorze skóry. Masz problem bycia tolerancyjnym. Może przestań oglądać filmy i zaglądać na ten portal, a weź się za czytanie książek. Nauczą cię kultury.

Bon_Jovi

BRAWO! Dokładnie o to chodzi aby miłość nie była przestępstwem. LGBTQPIA+ za długo było prześladowane. Po kolei każda literka wyrywa się z łańcuchów! W tym roku pora na P i koniec z gnębieniem ludzi, którzy kochają pomimo różnicy wieku!

Takie filmy jak ten robią ku temu wielki krok naprzód! BRAWO Disney!

Lailonn

P nie oznacza Pedofilii w tym skrócie

41m33

Idź powiedz Afroamerykanom co oznacza niewolnictwo albo Żydom co to Holocaust. Zamilcz ignorancie

Lailonn

Co? XD, co ma twój komentarz z dupy do znaczenia P w skrócie lgbt+

ocenił(a) film na 1
41m33

Soon…..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bon_Jovi

Proponuję wprowadzić do bajek dla dzieci pedofilię i zoofilię. Nie udawajmy, że czegoś takiego nie ma. Brawo Disney! Koniec z gnębieniem ludzi, tylko dlatego, że kochają inaczej! Pedofilia i zoofilia za długo były prześladowane!

Lila_85

Argument totalnie bez sensu. Homoseksualizm jest czymś normalnym oraz nikogo nie krzywdzi. Natomiast p3d0filia oraz z00filia są zakwalifikowane jako zaburzania psychiczne, które dodatkowo prowadzą do krzywdy dzieci oraz zwierząt

ocenił(a) film na 1
nati7511

Normalnym? Hmmm czy normalnym i naturalnym jest niemożliwość płodzenia dzieci? Lgbt czymkolwiek jest, jest przyjemnością tak jak ćpanie, które również przedstawiane w wielu filmach jest jako fajne.

wiejos666

tylko że ćpanie ma zły wpływ na twój organizm a z tego co wiem homoseksualizm jest perfekcyjnie nietoksyczny dla organizmu. Więc porównanie z dupy. i tak jak kolega już wcześniej napisał homoseksualne osoby nie krzywdzą ani innych ani siebie. dlaczego więc ma być to nie normalne? bo co bo nie mogą robić dzieci? xDDDD a co z osobami heteroseksualnymi co są bezpłodne? one też są nie normalne i powinniśmy ich tępić za to? zastanów się nad swoim życiem a nie się wpierdalasz w cudze.

Gabriel_Baranowski

toksyczność, z dupy, szkodliwość... dość mocno koreluje z HIV, które w ponad 70% przypadków dotyczy męskich partnerów homoseksualnych.

hydepark

tak ponieważ się nie zabezpieczają, to nie ma żadnej korelacji z samym homoseksualizmem poza tym właśnie faktem (myślą sobie "po co skoro i tak dzieciaka nie zrobie") i to jest oczywiście błąd, że tego nie robią. Ale nie można ich wszystkich wrzucać do jednego worka bo zatrważająca większość robi sobie badania i jest ostrożna w tym temacie

Gabriel_Baranowski

ale tu nie chodzi o 'wrzucanie ich do jednego worka' tylko stwierdzenie faktu - tak wynika ze statystyk - w USA 72% HIV dotyczy homoseksualnych facetów, a kolejne 9% narkomanów (w pozostałych ~20% są homoseksualne kobiety oraz osoby hetero)

hydepark

chłopie naucz się czytać ze zrozumieniem. to ze większość osób z HIV jest homo to nie znaczy ze homoseksualizm jest toksyczny xd piszesz ze tu nie chodzi o wrzucanie do jednego worka a mi wlasnie o to chodziło ze ludzie mysla ze jak ma hiv to od razu gej i na odwrot.

Gabriel_Baranowski

Ale gdzie tam widzisz moje stwierdzenie, że osoba z HIV = gej? Stwierdzam, że według statystyk, ponad 2 na 3 nosicieli HIV to geje.

hydepark

tak jak już napisałem, naucz się czytać ze zrozumieniem. to jest bardzo przydatna umiejętność uczą jej w szkole podstawowej polecam kiedyś tam zajrzeć.

Mój komentarz był odpowiedzią do jakiegoś gościa, który porównał homoseksualizm do ćpania, że obie rzeczy są szkodliwe. Na co ja odparłem, że sam homoseksualizm nie jest szkodliwy. A ty nagle wylatujesz ze statystyką, że większość osób z HIV to geje. xD

A jak lubisz statystyki to pewnie wiesz, że większość osób z Chlamydią jest hetero. To co? to teraz znaczy że heteroseksualizm jest szkodliwy? Oczywiście że nie. A jak większość osób umierających na Koronawirusa to osoby starsze to teraz osoby starsze są szkodliwe? no nie xd.

Słuchaj jak piszesz jakieś statystyki to się zastanów czy one wgl mają jakieś znaczenie w temacie w którym się wypowiadasz.

Gabriel_Baranowski

W przypadku osób starszych właściwym wnioskiem na podstawie tej analogii byłoby to, że to starość jest szkodliwa.

Gabriel_Baranowski

Ma ogromny związek, geje z racji tego, że ich związek nie kończy się założeniem rodziny szybko się rozpada, zmieniają partnerów jak rękawiczki, co powoduje, że jeden zaraża setki.

greedo23

W badaniu przeprowadzonym przez Williams Institute przy UCLA przez okres 12 lat (2002-2014), naukowcy sprawdzali trwałość związków w stanie Vermont na ponad 515 parach. Porównując pary jednopłciowe z różnopłciowymi, wykazali, że na trwałość związku ma wpływ jego długość trwania, wiek i jakość. Najstabilniejsze okazały się związki homoseksualne mężczyzn, następnie związki heteroseksualne, a najmniej stabilne związki homoseksualne kobiet. Esther Rothblum z uniwersytetu w San Diego tłumaczy to tym, że kobiety mają większe oczekiwania co do związku.

Eskim0s

Dziwne te badania, bo z osób homo, które znam osobiście ani jeden związek nie przetrwał nawet roku. Ale poszukam innych badań.

greedo23

Ile znasz osób homo?
5? 10? i chcesz określać wszystkie pary homoseksualne na podstawie tych np. 10 osób jakich znasz?
To tak jakbyś znał 10 rudych mężczyzn, którzy są wredni i na tej podstawie wywnioskował że każdy rudy mężczyzna jest wredny.

Eskim0s

Ale bezsens. A Ty ile znasz? Taki sam argument mogę wytoczyć w Twoją stronę. A takie badania to trzeba sprawdzić zawsze przez jaką organizację były sponsorowane, inaczej o kant dupy rozbić.

greedo23

Jak taki sami?
To Ty narzucasz coś mniejszości i wyolbrzymiasz.

W badaniu przeprowadzonym przez Williams Institute przy UCLA przez okres 12 lat (2002-2014), naukowcy sprawdzali trwałość związków w stanie Vermont na ponad 515 parach. Porównując pary jednopłciowe z różnopłciowymi, wykazali, że na trwałość związku ma wpływ jego długość trwania, wiek i jakość. Najstabilniejsze okazały się związki homoseksualne mężczyzn, następnie związki heteroseksualne, a najmniej stabilne związki homoseksualne kobiet. Esther Rothblum z uniwersytetu w San Diego tłumaczy to tym, że kobiety mają większe oczekiwania co do związku.

Gabriel_Baranowski

Homoseksualna osoba nie może być pedofilem/pedofilką? Hmm...

adamus47

A kto napisał że nie może być? Pedofil to pedofil i tyle.

Gabriel_Baranowski

Ty napisałeś "homoseksualne osoby nie krzywdzą ani innych ani siebie."

adamus47

A co to ma do pedofilii człowieku weź ty się dokształć w jakiejś szkole zanim będziesz pisał idiotyzmy

Gabriel_Baranowski

Napisałeś że nie krzywdzą a jednak też krzywdzą. Co się tak denerwujesz? Masz coś za uszami że tak reagujesz na temat pedofili? Spokojnie Gabryś.

adamus47

nie mam słów na ciebie. Ale jednak spróbuje.
homoseksualista i pedofil to dwie inne sprawy. proste na tyle żeby każdy idiota to ogarnął. no patrząc na twoje komentarze to jednak nie każdy. ale już śpieszę z wytłumaczeniem dla nierozumnych.
homoseksualista to osoba, która czuje pociąg seksualny do osoby tej samej płci.
pedofil natomiast jest osobą, która czuje pociąg seksualny do dzieci. jeśli homoseksualista poczuje pociąg do dzieci to z automatu staje się pedofilem. a nie jakimś homopedofilem. dla przykładu jeżeli osoba jest hetero ale poczuje pociąg do osób tej samej płci to nie staje się heterohomoseksualistą tylko po prostu homoseksualistą. czaisz? pewnie nie xD to napisze ci jeszcze coś. Oczywiście że istnieją homoseksualiści co krzywdzą ludzi ale w mojej wypowiedzi nie chodziło mi o to. A no tak, zapomniałem do kogo ja pisze xD do ziomka ktoremu trzeba wszystko tłumaczyć. ale nie martw się już śpieszę z pomocą. Chodziło mi o to, że samo to że ktoś jest homo nie sprawia że krzywdzi ludzi, oczywiście są homoseksualiści którzy krzywdzą tak jak już pisałem ale nie wynika to z faktu, że są homo tylko z faktu, że świat, w którym żyjemy nie jest czarno-biały. czaisz gościu? nie pisałem nic o pedofilii i proszę jak będziesz chciał następny raz przelać swoje urojenia na klawiaturę to może się skonsultuj z specjalistą. masz coś jeszcze do dodania? z chęcią ci wytłumaczę, nawet mi się spodobało to trochę jak uczenie przedszkolaków.

Gabriel_Baranowski

możesz przetłumaczyć to co napisałeś powyżej bo nie bardzo czaję...

ocenił(a) film na 7
adamus47

Manipulacja którą uskuteczniasz polega na tym, że próbujesz łączyć pedofilię z homoseksualnością, a są to dwie różne rzeczy. Hetero to też pedofile i jakoś nie widziałem, abyś z tego powodu obruszał się na obecność relacji hetero w bajkach dla dzieci. Bo idąc twoją logiką a nóż widelec hetero może być pedofilem.

mike__25

co ty mi tu bełkoczesz? Chłopie nie odpisuj mi bo nie do ciebie pisałem a z kolesia sobie jaja robię ostatnim wpisem.

ocenił(a) film na 7
adamus47

Co z tego, że nie do mnie jak głupoty i szkalujące kłamstwa nt. LGBT.

mike__25

pisałem, nie bełkocz.

ocenił(a) film na 7
adamus47

pisz na temat i ad meritum, nie spamuj

mike__25

i vice versa

adamus47

a co ty będziesz dyktował kto może ci odpisywać a kto nie? dla twojej wiadomości ja też nie pisałem do ciebie a jakoś wyplułeś swój bełkot. Nie dość, że nierozumny to jeszcze hipokryta. stfu frajerze

Gabriel_Baranowski

ty sam się doucz , tu: https://3dno.pl/homozagadka/?fbclid=IwAR35aYsiN-J77_22_yzQAwuwWalwg8d_geOaWbjMoz O3uG-KiKkKBWIMNAE

wlodzimierz_bialaszek

xD kolejny nierozumny przyszedł. tak dla twojej wiadomości w tym linku jest wszystko to co ja napisałem, nie wiem czego mam się douczać, może ty lepiej przeczytaj zanim coś wyślesz. Albo chociaż sprecyzuj o co dokładnie ci chodzi a nie tylko zgrywasz mądrego i jakiegoś linka wysyłasz

Gabriel_Baranowski

"nie staje się heterohomoseksualistą tylko po prostu homoseksualistą" Hmm... Aż dziw, że to właśnie Ty nie słyszałeś o biseksualizmie, a wszyscy inni tak.

David280997

Chodziło mi o to, że jak osoba hetero przestanie czuć pociąg do osób przeciwnej płci a zacznie do osób tej samej płci. Oczywiście, że wiem co to biseksualizm ale to nie było ani tematem ani sensem mojej wypowiedzi. Jakbyś choć trochę ruszył główką to byś ogarnął o co chodzi, nawet wystarczy przeczytać zdanie wcześniej aby pod ten sam schemat podstawić inne orientacje.

Gabriel_Baranowski

To nie jest tak, że się komuś odmienia o 180 stopni. Każdy, kto zna odrobinę psychologię to wie. Z 100% heteroseksualisty nikt nie staje się 100% homoseksualistą.

David280997

W moim przykładzie tak było. Niektórzy lubią się czepiać słówek bo całych zdań to ich mózg nie ogarnie. Za dużo informacji.

Sensem mojej wypowiedzi jest to, że pedofil to i homoseksualista to dwie inne rzeczy.

Jeśli dalej ktoś myśli inaczej to śmiało pisać.
Nawet niezły fun jest. Można się dowartościować jak się widzi te wszystkie idiotyczne komentarze.

Gabriel_Baranowski

Na pewno dużo ciekawiej rozmawia się z tobą twarzą w twarz. Przez internet, tak jak widać. Widzę, że nie ma co karmić dłużej trolla.

David280997

Troll ma już wolne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones