PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697933}
6,8 7 905
ocen
6,8 10 1 7905
Dzwoneczek i tajemnica piratów
powrót do forum filmu Dzwoneczek i tajemnica piratów

W tym roku będę miała 17 lat, ale nie przeszkadza mi to, żebym poszła do kina na Dzwoneczka <3 "Sekret Magicznych Skrzydeł" to była najlepsza część, no może "Zaginiony Skarb" był tak samo fajny, ale przyznam się, jako nastolatka, wolę sobie obejrzeć taką bajeczkę, jakim jest "Dzwoneczek" niż jakieś pierdoły typu "Szpital" czy inne tego typu seriale. W ogóle bardzo lubię oglądać bajki czy filmy dla dzieci. Może to wydawać się dziecinne i głupie, ale jakoś wtedy uciekam od tego świata "dorosłego", choć do końca dorosłą jeszcze nie jestem to jednak niektórzy mnie tak już traktują :/ Mam nadzieję, że ktoś podziela moje zdanie i jest tu jakaś osoba, która lubi sobie pooglądać bajki, powspominać dzieciństwo, chociaż te nowe bajki też mi się zdarza oglądać :)

ocenił(a) film na 6
juleczka6

powiem, że to z wiekiem nie mija, a jedynie się pogłębia. Mnie już nie wystarczy samo oglądanie. Lubię obserwować ruchy postaci, porównywać grafikę czy sposoby animacji. 21-latka, która zawsze wolała obejrzeć bajkę niż film serdecznie pozdrawia :)

telegrafistka

21 lat, byłam premierowo na Krainie Lodu, z niecierpliwością czekam na Dzwoneczka i chociażby Jak wytresować smoka 2 :)

ocenił(a) film na 6
gosciu123

Też byłam na Krainie ;) a na jak wytresować smoka wybieramy się większą ekipą 20+ ;) pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
juleczka6

mam 21 lat i właśnie skończyłam oglądać po angielsku na solarmovie.so Bardzo fajna bajka :)

juleczka6

Naprawdę się cieszę, że są jeszcze normalni ludzie, nie tacy jak większość mojej klasy, którym "dorosłość" odbiła już kompletnie.

ocenił(a) film na 10
juleczka6

ulubiona bajka mojego syna- 4 lata, chętnie też pójdę do kina a mam więcej niż 20!!!

ocenił(a) film na 6
juleczka6

25 lat : D. Też byłam na Kranie Lodu w kinie, razem z rówieśnicą. A serię o Dzwoneczku uwielbiam. Długi czas nieco tymi filmami gardziłam, że tak brzydko nazwę rzecz po imieniu, gdyż byłam przekonana, że to taka infantylna bajeczka w stylu Barbie (chociaż parę części Barbie widziałam w tv, byłam wówczas w liceum, i jedna czy dwie całkiem mi się spodobały). Parę miesięcy temu do obejrzenia Dzwoneczka przekonały mnie bajecznie kolorowe, co tu dużo mówić - śliczne fotografie. Obejrzałam i przepadłam! Pamiętam, że w jedną dobę pochłonęłam wszystkie pozostałe części ; ). Dzisiaj obejrzałam Tajemnicę piratów i mogę powiedzieć, że... mam ochotę na więcej! Oby seria z Dzwoneczkiem trwała jak najdłużej i z części na część była coraz lepsza, albo chociaż trzymała wciąż ten sam dobry poziom.

Miło wiedzieć, że chłopcom też się podoba ta bajka. Przez to, że większość postaci jest kobieca i wszystko jest takie słodkie i urocze, zakładałam, że to raczej propozycja dla dziewczynek, ale przyjemnie się zaskoczyłam : ).

MademoiselleDrama

Też mam 25 lat, ale bardzo chętnie oglądam bajki. :) Barbie w sumie też mi się niektóre podobały. Właśnie skończyłam oglądać "Pirate Fairy". Bardzo sympatyczna bajka, aż mam ochotę obejrzeć inne filmy z Dzwoneczkiem. I nie mogę przestać nucić "The Frigate That Flies". :D

ocenił(a) film na 6
MokaKuran

A widziałaś poprzednie części Dzwoneczka? Osobiście najbardziej podobały mi się Uczynne wróżki i Sekret magicznych skrzydeł. Wszystkie pozostałe części, łącznie z Tajemnicą piratów i Zawodami w przystani Elfów (widziałam z rosyjskim dubbingiem, ale mniej więcej sens zrozumiałam), podobały mi się nieco mniej, jednak uważam, że seria trzyma póki co dobry poziom. Nie miałabym nic przeciwko kolejnym częściom. Z pewnością zapoznam z tymi bajkami moje przyszłe potomstwo ;p

MademoiselleDrama

Widziałam "Dzwoneczka" i "Zaginiony Skarb". To w sumie "Tajemnica Piratów" bardziej mi się podobała. Znalazłam pakiet zawierający cztery pierwsze części i "Tinkerbell and the Pixie Hollow Games", ale to ostatnie jest kiepskiej jakości. Jak znajdę czas to sobie pozostałe obejrzę. Też z pewnością pokażę te (i nie tylko) bajki moim przyszłym dzieciom ;)

ocenił(a) film na 6
juleczka6

Również uwielbiam bajki, a jestem w mniej więcej tym wieku co ty. A Dzwoneczka po prostu uwielbiam, jedynie najmniej mi się podobał Dzwoneczek i uczynne wróżki. A ostania część, to po prostu mistrzostwo. I kompletnie nie rozumiem dość niskich ocen dla filmów o Dzwoneczku. Czy to, że nie mają w sobie takiego "podlizywania się" starszemu widzowi czyni tę bajkę gorszą? Ja uważam, że wręcz przeciwnie, dzięki temu zostaje więcej miejsca i czasu na wczucie się w bajkę, przekazanie czegoś ważnego.

abc2343

Mi akurat najmniej podobała się pierwsza część. "Dzwoneczek i uczynne wróżki" była to fajna część, podobało mi się to że Widia nie była już tak źle nastawiona do Dzwoneczka :D

juleczka6

ja mam 21, moja mama 47, i uwielbiamy bajki, zwłaszcza Pixara! ludzie na nas dziwnie patrzą w kinie, jak płaczemy ze śmiechu ;)

juleczka6

Rowniez mam 17 lat ;) I to chłopak a uwielbiam takie bajki:)
Ogl. wszystkie produkcje disneya - teraz sa naprawde swietne:)
Najlepsza wedlug mnie to "kraina lodu" ale "dzwoneczek" jest tez super:)
"Merida Waleczna" tez super film:)
"Roman Barbarzynca",
" jak wytresowac smoka",
"zaplątani"- wszystko genialne filmy:)I jak tu nie lubic filmow animowanych ?:D

Ciekawy jestem produkcji: jak wytresowac smoka 2" i "czarownica"

Fajnie gdyby zrobili nowa cześć krainy lodu lub zaplątanych:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones