PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505005}

Dzwoneczek i uczynne wróżki

Tinker Bell and the Great Fairy Rescue
6,7 6 554
oceny
6,7 10 1 6554
Dzwoneczek i uczynne wróżki
powrót do forum filmu Dzwoneczek i uczynne wróżki

Jakie paskudztwo...

użytkownik usunięty

Animacja obrzydliwa, nie dorasta do pięt ani klasyce (Król Lew, Aladyn), ani nawet bajkom w technice komputerowej (Shrek, Mdagaskar). Jak można taki syf wrzucać do kin?

ocenił(a) film na 8

Proponuje się zastanowić jak się coś piszę jeśli ta bajka nie dorównuje Shrekowi no to masz troszkę dziwne poczucie wartości. Bajki są dla dzieci! Nie powinny ukazywać przemocy, ale jak ktoś zjadł wszystkie rozumy to i tak nie zmieni zdania

użytkownik usunięty
robert_yoou

"Bajki są dla dzieci!"

Kiedyś były dla wszystkich...no, ale co ja tam wiem :)

kiedy?

lia_13

Wtedy, kiedy bajki byly dwuznaczne w pozytywnym znaczeniu. Pewnie chodzi o 80/90.
Urodzilem sie w latach 90 i mam swiadomosc co ogladalem i co dane jest mi ogladac aktualnie :) Dajmy przyklad; taka Pocahontas, mila bajeczka o milosci, walce, czarno-biale kolory, dopiero w pozniejszych latach mozemy dostrzec szarosc, drugie dno historii o chciwosci ludzkiej, zdradzie dla materialnych rzeczy, konflikt na tle religijnym(matka natura), a tak naprawde o smamym czlowieku i do czego jest zdolny :) 3-7 letniemu dziecku mozna tlumaczyc rozne rzeczy, ale by je swiadomie zrozumial, musi nadejsc niestety kres dziecinstwa i tej magicznej naiwnosci po czesci :P

Cervi

hmmm, przyznam, że jestem lekko skonsternowana z uwagi, że mój wpis jest sprzed dwóch miesięcy. Podejrzewam jednak że chodziło mi o bajki braci Grimm, które niekoniecznie były dla wszystkich, także dla dzieci :D

ocenił(a) film na 7

Animacja jest spoko. Dzwoneczek jest tak fajnie animowana, że bym ją chciał stuknąć.

użytkownik usunięty
Zakrza

hahahahaha dobre dobre, jeśli już rozpatrujemy w tych kategoriach, to ja bym wolał Vidie. Poza tym Monika Dryl ma rewelacyjną barwę głosu.

ocenił(a) film na 7

No inne też były fajne. ;) Monikę Dryl też bym chętnie stuknął.

ocenił(a) film na 9
Zakrza

Ja również !:D

Oglądałem trzy części z moja córeczką, mała miała z tego olbrzymią radość, dla mnie też rewelacja - jeśli oczekiwałeś drugiego shreka to po prostu nie ten typ bajki, a jeżeli chodzi o reakcje dzieci, to dzwoneczek jest super. Król lew owszem świetna bajka - ale maluch płacze i nie może pogodzić się ze śmiercią Mufasy i samotnością Simby, dzwoneczek jest bajką lekką przyjemną i bardzo radosną. Zgadzam się z robertem, ta bajka jest zdecydowanie bardziej dla dzieci, czego nie można powiedzieć po dużej ilości obecnych produkcji animowanych.
Pozdrawiam

O! Ja się w 100% zgadzam! Animacja może i jest okropna, ale ten film i tak jest wielką kaszanką!

ocenił(a) film na 4

Bajki są dla wszystkich, nie tylko dla dzieci. Ale ten szajs dla moherów w ogóle nie powinien powstać.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 4
MichaaX

No co? Powiedziałem co myślę na ten temat. Choć trochę czasu minęło od wyświetlenia tego postu.

ocenił(a) film na 7
Marik1234

nic nie mówię tylko mnie to trochę zaniepokoiło

ocenił(a) film na 4
MichaaX

Ten dosadny komentarz? Ja piszę jeszcze bardziej dosadne.

ocenił(a) film na 9

Jak Tobie tak bardzo sie nie podobaja animacje i inne to bylo sie nie zabierac za ogladanie . Mi sie podobala

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones