PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349941}

Dzwoneczek

Tinker Bell
6,8 9 896
ocen
6,8 10 1 9896
Dzwoneczek
powrót do forum filmu Dzwoneczek

9/10

ocenił(a) film na 9

Świetna Bajeczka :) Bardzo pogodna miła i super się ją ogląda :) Bardzo Polecam szczególnie dla dziewczynek chodz jeśli jakiś chłopczyk także bedzie zainteresowany to każda mama może ją mu spokojnie puścic ;)

barbiedeplastico

A ja powiem, że to jedna z najgorszych bajek, jakie widziałem! Paskudna, okropna i wstrętna! I wiecie co chciałbym tych denerwujących i upokorzających wróżek brutalnie zmasakrować, podpalić albo zgnieść ich jak mrówki! To by było bardzo przyjemnie i okrutne!!! MUHAHAHAHAHA!!!!

ocenił(a) film na 10
davis3

Jesteś jakimś psychopatom czy co? Jezli nie lubisz takich filmów to po prostu nie masz po co tu wchodzić i pisać tak durnych komentarzy. Może przydała by Ci się wizyta u psychiatry?

barbiedeplastico

oo, ostatnio dwóch moich siostrzeńców obejrzało. Co ciekawe, o ile jedne ma 2,5 roku, zatem maluszek o tyle drugi ma już 6 lat, a z żywym zainteresowaniem oglądał.
chciałam zmienić kanał i poszukać innej baki, ale uznał, że to chce oglądać, zatem i chłopcom bajka może się podobać ;)

ocenił(a) film na 8
lia_13

no mnie zauroczyła bajka swą prostotą i słodkością

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones