PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349941}

Dzwoneczek

Tinker Bell
6,8 9 897
ocen
6,8 10 1 9897
Dzwoneczek
powrót do forum filmu Dzwoneczek

hmm miło. nieważne, że bajka ta jeszcze nie została zrobiona, że dopiero co za nią się biorą. co z tego? przecież prawdziwi koneserzy, już oglądali to i nawet ocenili!
yh totalna głupota ;/

użytkownik usunięty
Dadzenie

Teoretycznie film już powstał... :/
Jest już powstany od dawna, nawet kiedy pisałeś ten temat, film już był.
Patrz data produkcji.

Nie powstał. Data premiery została przesunięta

użytkownik usunięty
Marzec

A ja już go oglądałem. Nie ważne z jakiego źródła, w każdym razie jak najbardziej z legalnego. I muszę powiedzieć, że fabuła raczej prosta, ale jestem pod wielkim wrażeniem wykonania... Jesli chodzi o animację i stronę graficzną daję 10+

Bardzo porządnie zrobiona bajka. Oglądałam, trochę z przymusu z 3-latką, jej się podobało wszystko, a mnie urzekła muzyka Joela McNeely'ego :)

Dadzenie

świetnie, poprostu cudownie jeszcze w dodatku jest zrobiona komputerowo co już w ogóle mnie dobija, przecież Disney słynie z pięknej rysowanej grafiki, a nie komputerowego gów.a. Owszem niektóre komputerowe bajki takie jak np Shrek albo Epoka Lodowcowa to jest genialne, ale nie Disney! Dlaczego nie mogą robić normalnych pięknych rysowanych animacji jak kiedyś?! Oczywiście odpowiedź jest logiczna! nienawidze czegoś takiego...

Dadzenie

No niestety, w 3D jest łatwiej i taniej osiągnąć dobry efekt.

ocenił(a) film na 4
Dadzenie

Dobrze, że fakt, że Disney jest zamrożony jest tylko legendą, bo gdyby w 2066 obudził się i zobaczył jakie bajki są teraz tworzone pod jego nazwiskiem z pewnością by się załamał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones