PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1215}

E.T.

E.T. the Extra-Terrestrial
7,1 136 403
oceny
7,1 10 1 136403
7,6 31
ocen krytyków
E.T.
powrót do forum filmu E.T.

ten film jakoś zupełnie nie zrobił na mnie wrażenia. Nieporównywalnie lepszy jest CJ7. Ciekawsza fabuła, lepsze dialogi, bardziej wciągający, wzruszający, zabawny. No i... sam "potworek" nieporównywanie "przyjaźniejszy" niż tu.

fox_77

Matko święta...za głupi na to jesteś a nie za stary; jak można porównywać kino azjatyckie, do filmu reżysera wszech czasów, który na zawsze, wszedł do klasyki kinematografii na całym świecie...sorry, ale mnie mdli, jak czytam takie i tym podobne farmazony!!! Po co w ogóle ktoś taki komentuje filmy, pokrzycz sobie na meczu przed telewizorem, może zrobisz wrażenie na domownikach....żenada!!! Kur..a co za tępe społeczeństwo :D

ocenił(a) film na 6
krzysius

A co, Azjaci są jacyś z założenia gorsi od Spielberga..? :D

ET jest w wuj nudny. Uwielbiam filmy Spielberga, ale tego nie znosiłem od kiedy go zobaczyłem jakieś 25 lat temu. Nie ma rekinów ani Indiany Jonesa, nikogo dinozaury nie rwą na strzępy, ET nie doprowadza ludzi do rzeźbienia w puree... Ten film to perfidny skok na emocje, większość ludzi łapie się na takie łzawe historyjki. Nie mam nic do tego, ot, taka już ludzka natura. Ale zrównywać kogoś kto nie lubi ET z imbecylem oglądającym piłkę?! Panie, zwij nas socjopatami, zwyrodnialcami, pozbawionymi uczuć Hitlerami, ale bez oszczerstw o kibolstwo proszę..! :P

rozkminator

Święte słowa, a już myślałem, ze tylko mnie on znudził ;)

Hejterstwo niestety zalewa nam ciągle neta.. I "oświeceni" ludzie którzy zawsze mają racje i wszytko wiedzą najlepiej. Szkoda słów i klawiatury....

ocenił(a) film na 6
fox_77

Mnie ten temat na forum aż zainspirował miesiąc temu :D

http://www.filmweb.pl/user/rozkminator/blog/573856-Moszna+z+kosmosu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones