PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1215}

E.T.

E.T. the Extra-Terrestrial
7,1 136 495
ocen
7,1 10 1 136495
7,6 31
ocen krytyków
E.T.
powrót do forum filmu E.T.

Dobry film

ocenił(a) film na 7

Film doskonały do obejrzenia dla całej rodziny. Mnie na początku denerwowała wersja z dubbingiem ale jednak dało się ją oglądnąć.

Baggio_2

Powiedz, co konkretnie "denerwującego" bylo w dubbingu? Ale tak konkretnie. Pewnie uważasz, że powinni go byli sfajdać "lektorem"? Czyli ściszyć niemal do zera głosy i walnąć jeden tępy głos?
To najfantastyczniejszy polski dubbing filmu aktorskiego jaki w życiu słyszałem. Oby więcej takich.
PS: Nie lubię kiedy baby mówią męskim głosem. Co to ma być? Program o transwestytach?

ocenił(a) film na 7
kumotrzysko

Nie lubię dubbingu w filmach aktorskich i dlatego na początku mnie to denerwowało, że taki dobry film został zdubbingowany. Ale zgadzam się z tobą, że ten akurat został zrobiony dobrze. A czy najfantastyczniej?? Nie wiem bo za mało takich filmów widziałem bo zawsze dubbing w takich produkcjach mnie odstrasza. Wyobrażam sobie w nich nie prawdziwych aktorów, którzy grają tylko tych co podkładają głosy. Nawet jak ich nie znam to często głosy nie pasują mi do bohaterów.

Baggio_2

czasem dubbing psuje sam efekt filmu. Akurat w tym przypadku było dobrze, co się rzadko zdarza. Aktorów dobrali dobrze do ról i sam dubbing nie był taki sztuczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones