PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1215}

E.T.

E.T. the Extra-Terrestrial
7,1 136 495
ocen
7,1 10 1 136495
7,6 31
ocen krytyków
E.T.
powrót do forum filmu E.T.

E.T.

ocenił(a) film na 7

ten film powinny oceniac i komentowac młodsi i dzieci. podobnie jak wszystkie inne filmy familijne. E.T obejrzalem jako dziecko i byl nieporownywalny, poprostu wspanialy. teraz po latach zobaczylem go drugi raz i wydal mi sie nudny i w ogole mnie nie cieszyl. 15 lat temu dalbym z pewnoscią 10/10

ocenił(a) film na 10
kursu

Hmmm, a ja go zobaczyłem po raz pierwszy mając lat 21 i zachwycil mnie. I zachwyca za każdym razem... Pzdr.

użytkownik usunięty
kursu

Również obejrzałam po raz pierwszy jako dziecko, co jakiś czas do niego wracam i ciągle zachwyca tak samo...

ocenił(a) film na 7
kursu

Dzięki za twoją wypowiedź, masz całkowitą rację. Kiedyś mnie zachwycił, dziś ledwo wytrzymałem. Ale polski dubbing jest poniżej krytyki...

kursu

No i ja też muszę się z tym zgodzić. Ten film jest wyłącznie dla dzieci szkoły podstawowej. Gimnazjaliści moim zdaniem będą już za dojrzali. Nie mówiąc już o pozostałych którzy są bardziej wymagający. A sam waham się między oceną 6 a 7.

Kacper_1984

Jednak dam 7/10.
Przypomina mi się "Krótkie spięcie" i są to chyba porównywalne filmy. Też familijny, też sc-fi, ale tamten jest również komedią.

ocenił(a) film na 9
kursu

To chyba znaczy, że się cofam w rozwoju, bo jak przy okazji każdego seansu, podobał mi się niezmiernie.
I jakem stara ;), to niewiele filmów w historii kina ma tak czyste i pokojowe przesłanie, zachowując przy tym walor ciekawej, wzruszającej opowieści i wartkiej akcji.
Szkoda, że gimnazjaliści i bardziej wymagający tego nie dostrzegają.

ocenił(a) film na 4
kursu

To chyba prawda. Uwielbiam kino familijne, ale ten film zupełnie nie przypadł mi do gustu. Będę musiał się nieźle nagimnastykować z wytłumaczeniem, gdy moje dziecko zapyta mnie kiedyś np. o scenę z "kosmonautami" wchodzącymi do domu Eliota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones