PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1215}

E.T.

E.T. the Extra-Terrestrial
7,1 136 497
ocen
7,1 10 1 136497
7,6 31
ocen krytyków
E.T.
powrót do forum filmu E.T.

Niezły

ocenił(a) film na 8

film, ale E.T. był istotą o tylu nadprzyrodzonych zdolnociach, moim zdaniem reżyser przesadził dojąc mu tyle umiejętności takich jak uzdrawianie i podnoszenie przedmiotów.

ocenił(a) film na 10
adio_2

Ale w tym filmie o to właśnie chodzi. Jest to film familijny, przygodowy, sci-fi. Reżyser Steven Spielberg nakręcił ten film z pełna fantastyka. Dla dzieci jest on pełen magii i stworzeń pozaziemskich które mają nadprzyrodzone moce. Obejrzałam właśnie przed chwilą E.T, kolejny już raz i mogę z ręką na sercu powiedzieć, że te nadprzyrodzone moce dla dzieci są fascynujące. Przynajmniej dla mnie były jak oglądałam ten film, gdy byłam mała, a teraz również są ciekawe. Ale każdy ma swoje zdanie:)

ocenił(a) film na 7
adio_2

Biorąc pod uwagę datę filmu, a efekty specjalne jakie mieliśmy okazję oglądać, to po prostu rewelacja! Poza tym ten kosmita/stworek był bardzo uroczy i całość sytuacji, przyjaźń z tą grupą dzieciaków po prostu wzruszała.

ocenił(a) film na 8
sir_ryszard2

masz całkowitą racje to był wzruszający film dlatego dałem mu 8/10

ocenił(a) film na 10
adio_2

A ja 10/10 a co! :D głównie za E.T.iego, za muzykę, za grę aktorską dzieciaków, za klimat, za emocje, za to,że w tym filmie wszystko potoczyło się tak jak chciałam (a takie rzeczy nieczęsto się zdarzają)...w ogóle za wszystko ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones