PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1215}

E.T.

E.T. the Extra-Terrestrial
7,1 136 495
ocen
7,1 10 1 136495
7,6 31
ocen krytyków
E.T.
powrót do forum filmu E.T.

rzygam. 1/10

ocenił(a) film na 1

rzygałam jak oglądałam ten film,zmuszona na języku polskim. nudny jak flaki z olejem. największy
błąd mojego życia to obejrzenie go.

użytkownik usunięty
My_Melody

Lepiej pisa smsy, gapić sie w wyświetlacz telefonu, siedzieć przed monitorem i stukac w klawiature jedząć czipsy, tyć i słuchac Justina Bimbera - nieprawdaż ?

ocenił(a) film na 1

Piszę sms'y by mieć kontakt z rodziną i znajomymi,gapię się w wyświetlacz tylko kiedy to konieczne,siedzę przed laptopem gdy oglądam filmy a stukam w klawiaturę pisząc na takich forach jak to. Jem chipsy,gdy mam ochotę,nie za często. Tyć ? Może i tyję,ale jak na razie nie zauważyłam :) Bieber ? Błagam.... Mogłeś/łaś wymyślić coś oryginalniejszego.

My_Melody

film ma 30 lat wiec nie dziwie sie ze gimbus go nie rozumie, nie ma tam golizny i przeklenstw jak w dzisiejszych polskich komediach z "gwiazdami" ktorych bym kijem nie dotknal zeby sie czyms nie zarazic

ocenił(a) film na 8

Ziom jakiej oceny ty oczekujesz od osoby która dała serialowi "plotkara" 10/10 No bez kitu..

ocenił(a) film na 9

Dokładnie, zgadzam się z Tobą, kultowy film, przepiękny . A tamto coś niech stuka w klawisze i słucha bibera przez małe b.

ocenił(a) film na 6
My_Melody

To tak jak ja na Pamiętniku.

ocenił(a) film na 8
My_Melody

rzygam na twoja cene

ocenił(a) film na 8
romano1999

ocene ..............ble ble ble

My_Melody

Pewnie widziałaś wersję z dubbingiem,mnie też denerwuje.

ocenił(a) film na 7
marco03274

Ja pasuje ,słabo słychac

użytkownik usunięty
My_Melody

po przeczytaniu Twoich wypowiedzi wstydzę się, że masz prawie taki nick jak ja.... ech.

ocenił(a) film na 1

a ja po przeczytaniu Twojej wypowiedzi oplułam monitor, widać na tym forum nie można wyrazić własnego zdania ;)

użytkownik usunięty
My_Melody

własne zdanie + wyobraźnia + magia i nawet nick Ci będzie pasował... szczęśliwego Nowego Roku :))

ocenił(a) film na 8
My_Melody

Weż może salhydron,pomaga.

ocenił(a) film na 1
szuszu72

nie potrzebuję :)

My_Melody

Dzisiaj na 2ce był tzn wczoraj właściwe.Fajny film nie? W hd elegancko.Mi się tam podobał.Może obejrz sobie tureckiego badiego. Może lepie ci przypadnie do gustu.Tak jak to było z ringiem jedni woleli amerykańską wersję a inni japońską.

ocenił(a) film na 1
jezi86

okej dzięki za sugestię :) jedyna wyrozumiała osoba !

ocenił(a) film na 8
My_Melody

Najlepszego w nowym roku,bez względu na gust filmowy :-)

ocenił(a) film na 1
szuszu72

"trochę" za późno ale dzięki bardzo :*

My_Melody

Bardzo Ci współczuję. Musisz nie mieć za grosz wrażliwości. Film oglądałem w swoim dzieciństwie w kinie (mając 10-12 lat) i wtedy był moim ulubionym. Odegrał on taką rolę, że prawie każdy marzył by dostać choć gumową miniaturkę E.T. lub chociaż plakat. Dziś oglądają go moje dzieci, które równie mocno są nim zachwycone.
Film jest na tyle uniwersalny, że nawet obecnie mi się podobał - gdy kolejny raz po 30 latach go oglądałem.
Ocena 1/10 jest przejawem złośliwości z Twojej strony bo nie sposób ocenić tak źle ten film, niezależnie jaki się ma gust.
Słownictwo jakie dobierasz pozostawię bez komentarza. Aż wystarczająco wskazuje twój charakter.

ocenił(a) film na 1
kola01

Mam w sobie wrażliwość, nie wiem o co chodzi. To moje zdanie więc niech się Pan nie czepia, okej? :)
Nie podobał mi się, bardzo mi się nie podobał, nie przypadł mi do gustu, nie zrozumiałam go może, nie wiem.
Ale niech mnie ktoś nie ocenia nie znając mnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones