PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1215}

E.T.

E.T. the Extra-Terrestrial
7,1 136 495
ocen
7,1 10 1 136495
7,6 31
ocen krytyków
E.T.
powrót do forum filmu E.T.

po 20 minutach oglądania wyłączyłem a dubbing beznadziejny .
ocenie na 6/10 dlatego że to bardzo stary film i efekty nie satakie super.
między innymi wole kino akcji sci-fi i horrory
ogólnie nie rozumiem o co w tym chodziło a 99% scen były po ciemku

ocenił(a) film na 7
manga_maniak

Czyli obejrzałeś tylko 20 minut i na tej podstawie wystawiłeś ocenę filmu i dubbingu i jeszcze twierdzisz, że 99% scen było po ciemku? Nie wiem, czy to prowokacja czy naprawdę jesteś chory.

manga_maniak

Kto normalny ogląda film z dubbingiem. Patrzenie w sufit jest lepsze.

ocenił(a) film na 7
pumpernikiel_2

Idąc Twoim tokiem rozumowania, miliony mieszkańców dziesiątek narodów świata, które stosują dubbing, są nienormalne, tak?
Nienormalni są ci, którzy uważają lektora za lepszego od dubbingu.

Krzysiu011089

są też miliony, które nie potrafią czytać, pisać bądź nie mają telewizorów. Ale... co z tego?

Krzysiu011089

Polacy niech nie robią dubbingu -znacznie lepszy jest lektor lub napisy
widziałeś Gwiezdne wojny z dubbingiem ? tego się nie da oglądać ....
dubbing niech się robi do bajek

ocenił(a) film na 10
manga_maniak

To jest film mojego dzieciństwa i byłam przerażona kiedy oglądając go w TV usłyszałam polski dubbing! To było straszne przeżycie, ale generalnie film świetny!

AlexisAthene

manga_maniak.. dobra rada dla Ciebie.. obejrzyj film jeszcze raz.. tym razem z napisami,
bo oryginalny dubbing strasznie psuje ten film ;)

manga_maniak

obejżałem film z napisami a mówiąc że dubing beznadziejny chodziło mi oto że polacy beznadziejnie zrobili dubbing
noto wracając do tematy obejżałem z napisami i dzięki wam 100% scen było po ciemku !!! a i tak zapomniałem wstawić oceny więc z litości wstawie 7/10 dobrze ? a wogole czy ja gdzieś powiedziałem że ci co stosują dubbing są nienormalni ????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones