PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535424}

Eddie: Kanibal lunatyk

Eddie - The Sleepwalking Cannibal
4,8 631
ocen
4,8 10 1 631
Eddie: Kanibal lunatyk
powrót do forum filmu Eddie: Kanibal lunatyk

7/10

ocenił(a) film na 7

Jak dla mnie - świetna filmowa makabreska :) Sam pomysł zwala z nóg i bardzo mi się podoba. Trochę za mało scen gore, mogło być lepiej, ale mimo to nie jestem zawiedziona. Eddie - nie dość, że lunatyk, to jeszcze kanibal, jego opiekun Lars też ma nierówno pod kopułą; akcja opowiedziana jest zwięźle i bez dłużyzn, a przy okazji są momenty, przy których można się szczerze uśmiać. Polecam - każdemu w ramach ciekawostki oraz obowiązkowo fanom horrorów klasy B.

ocenił(a) film na 7
Miyaret

Mi kojarzył się z jakimś odcinkiem "Opowieści z krypty". Całkiem ciekawa historia, dobrze wyważony humor i makabra.

ocenił(a) film na 4
miszatujest

Ha! Widzę zatem,że nie mnie jednemu przypomniały się "Opowieści z Krypty". A konkretnie-odcinek,który i tobie i mnie przyszedł na myśl to "Easel Kill Ya" (3 sezon,8 odcinek) z Timem Rothem w roli głównej.

ocenił(a) film na 7
mikrobas

Wielkie dzięki za cynka. W ogóle nie pamiętam tego odcinka ale "Eddie" bardzo przypominał stylem i nastrojem "opowieści". Muszę kiedyś odświeżyć ten serial.

ocenił(a) film na 7
Miyaret

to ja się dopisuję i też polecam! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones