PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467785}

Eddie zwany Orłem

Eddie the Eagle
7,1 27 072
oceny
7,1 10 1 27072
6,5 13
ocen krytyków
Eddie zwany Orłem
powrót do forum filmu Eddie zwany Orłem

http://naekranie.pl/aktualnosci/eddie-zwany-orlem-nie-zadebiutuje-w-polskich-kin ach-843119

Cudownie. A czekałem na ten film bardziej niż na X-Men, Alicję i Civil War razem wziętych. Okropne posunięcie ze strony producentów.

anakin_sparrow

Jakoś ciężko mi wierzyć żeby producent decydował się na niewprowadzenie filmu do kin...

nikike

To zerknij na stronę Helios albo Cinema. Tak jak parę tygodni temu tytuł "Eddie the Eagle" znajdował się na stronie z zapowiedziami, tak teraz go tam zwyczajnie nie ma...

anakin_sparrow

Znaczy przyjmuję do wiadomości że się nie pojawi, ale nie wierzę że z winy wytwórni.

ocenił(a) film na 10
anakin_sparrow

Ja również najbardziej na niego czekałem, teraz nie pozostaje nam nic jak przeglądać torrenty i chomiki w poszukiwaniu jakieś przyzwoitej wersji. No sorry, w kinie zapłaciłbym za ten film nawet dziesięciokrotność ceny biletu ale skoro nie ma to trzeba się posunąć do ściągnięcia.

prezes_maciek

Ja już węszę po zalukaj, alltube czy zobaczto w poszukiwaniu Eddiego, ale na razie nigdzie go nie ma ;( nawet w angielskiej wersji

ocenił(a) film na 10
anakin_sparrow

Pojawiła się całkiem niezła wersja z koreańskimi napisami :D

prezes_maciek

Oesu...podziękuję i poczekam jeszcze na wersję z polskimi napisami ;p
Ale po twojej ocenie wnioskuję, że warto zobaczyć?

ocenił(a) film na 10
anakin_sparrow

Ja jestem ogromnym fanem skoków więc ten film jak dla mnie jest mega zajebisty. Oczywiście wkradło się kilka błędów, na przykład we filmie latają stylem V a za czasów Eddiego latało się klasycznym, jednak styl V lepiej się ogląda więc moim zdaniem błąd jest na plus. Czasami też podczas jednego skoku zależnie od perspektywy Eddie miał albo Fishery albo fluege.de. Ale jednak przyznaję że jak oglądałem to cały czas miałem banana na twarzy. Na prawdę polecam każdemu fanowi skoków.

prezes_maciek

Fanem skoków nie jestem, więc zapewne nie zwróciłbym na to uwagi :D
Natomiast uwielbiam zarówno Tarona jak i Hugha. Z ich powodu bardzo mi zależy, żeby zobaczyć ten film ;)

ocenił(a) film na 10
anakin_sparrow

Skoro tak to również mogę polecić bo gra aktorska obydwu panów też jest świetna, dużo mają wspólnych scen które nieźle się ogląda. Ponadto scena gdy Hugh skacze na dużej skoczni w Ga-Pa... poezja!

prezes_maciek

To bardzo się cieszę :D Tym bardziej czekam niecierpliwie na jakąś wersję z napisami.

anakin_sparrow

Ej, ale jak to? W ogóle nie będzie? Akurat czekałam na ten film, mimo iż nie przepadam za skokami. Ciekawe, dlaczego się wycofali, skoro już puszczali zwiastuny w kinach, były zapowiedzi na stronach itp.

Vuko_XM

No chyba nie będzie :/ Też nie lubię skoków i też czekałem na ten film. I również wydaje mi się to głupim posunięciem. Trzy razy widziałem ten zwiastun w kinie, nakręciłem się...i nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones