PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444400}
6,6 33 146
ocen
6,6 10 1 33146
6,5 8
ocen krytyków
Eden Lake
powrót do forum filmu Eden Lake

Nim akcja się rozwinie na dobre trzeba poczekać te 25 minut, ogólnie film specjalnie mną nie wstrząsnął, ale przypuszczam, ze znajdą się tacy, kórych "wbije w fotel trzymająca w napięciu akcja". Jakaś tam akcja może i jest, ale film kiepski, daję 4

ocenił(a) film na 3
sylwiab1989

Mnie osobiście film wynudził, emocji również żadnych nie wzbudził.

ocenił(a) film na 9
sylwiab1989

Myślę,że początek filmu spokojny i z leniwą akcją był świadomym zabiegiem,młodzi ludzie pokazani jak każda przeciętna para nagle wpada w wir wydarzeń.Chociaż możlwę,że się myłe i znam na kinie:) Przecież fanka ,,Muminków'' musi mieć rację;)

ocenił(a) film na 8
Burza27

Mam wrażenie, że niektórzy inny film oglądali.

ocenił(a) film na 8
introverder667

Mam na myśli komentarze osób, wg których film jest nudny i bez emocji :]. Moze po prostu jak nie ma krwi, postaci fantastycznych ala nie wiem Freddy Cruger, to juz nie to :);), a właśnie pokazanie właśnie jak z teoretycznie nazwijmy to normalnych ludzi wychodzą potwory, to to jest bardziej sugestywne, zwracające uwagę niż jakieś nieprawdopodobne horrory z potworami. Tym niemniej film trochę przerysowany, zwłaszcza zachowania dorosłych z końca filmu, z tym to przegięli trochę :);), ale ogólnie warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
introverder667

Zgadzam się Twoją opinią o końcówce i zachowaniu dorosłych,chociaż gdyby to działo się u ruskich to wszystko możliwe:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones