PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700913}

Eden

5,5 1 615
ocen
5,5 10 1 1615
6,0 3
oceny krytyków
Eden
powrót do forum filmu Eden

widziałam! ma dobrą energię, chce się tupać nogą, ale jednocześnie jest dojrzały, pobudza do refleksji - dobre kino

alisz_filmweb

podbijam, warto
ścieżka dźwiękowa - sztos!

yanex0

Poskładany soundtrack na spotify http://thefilmstage.com/news/listen-full-soundtrack-for-mia-hansen-loves-eden-fe aturing-daft-punk-more/

ocenił(a) film na 5
alisz_filmweb

Jak dla mnie mocno wydłużony, nie podobała mi się także gra aktorska głównego bohatera, był jakby jakiś mdły. Moja ocena to głównie plus za świetną muzykę - to broni jak dla mnie ten film.

ocenił(a) film na 4
justice00

To, co mnie drażniło w poprzednim filmie pani reżyser "Un Amour de jeunesse" rekompensowała jakaś aura i bliskość opowieści. Mówiąc o całym życiu nie za bardzo wie, co dokładnie powiedzieć;) Tutaj niestety wierciłem się, bo coś cały czas nie pasowało. Najbardziej chyba te przeskoki, rwane sceny, pobieżność. Nadal lubię fragmenty i całe to tło muzyczne wydawało się dobrym pomysłem, ale jestem bardzo rozczarowany. Bardziej, niż ocena na koniec;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones