PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34692}

Edi

7,3 43 763
oceny
7,3 10 1 43763
6,5 13
ocen krytyków
Edi
powrót do forum filmu Edi

Wzruszający,

ocenił(a) film na 8

ale przede wszystkim bardzo smutny, przykry film. Główny bohater to osoba wartościowa, uczciwa, ale której życie się nie udało, ma pecha w wielu sprawach, w wielu został oszukany, okłamany, skrzywdzony i nic z tym nie zrobił, bo często nie mógł, lub nie chciał.

Mimo, że Gołębiewskiemu niczego nie brakowało, to mi bardziej podobała się rola Jacka Braciaka - naprawdę świetnie zagrał, jestem pełen podziwu dla niego po tej roli.

ocenił(a) film na 8
Daimonium

PS ten film kojarzy mi się dobrze również z tego powodu, że był kręcony w Łodzi, poznaję wiele miejsc z centrum, czy mojej okolicy, a sceny na wsi dzieją się w okolicy mojej działki :)

ocenił(a) film na 7
Daimonium

Wzruszająca historia.

ocenił(a) film na 8
Rajczu

Cieszę się, że Ci się spodobała :D

ocenił(a) film na 8
Daimonium

Spójrz, jak niektórych ludzi łatwo wzruszyć ;) Nie spodziewałeś się pewnie, że masz taki dar prawda? A co do filmu i Braciaka, to osobiście uwielbiam go. To jeden z niewielu aktorów potrafiących genialnie zagrać w poważnym filmie typu "Edi" i głupawej telenoweli tylu "Brzydula".

ocenił(a) film na 9
lia_13

Świetny! Ostatnio obejrzałem go drugi raz w życiu.I tak jak za pierwszym te same wrażenia.Jeden z najlepszych polskich filmów na przestrzeni 10 lat!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones