PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124255}

Edukatorzy

Die Fetten Jahre Sind Vorbei
7,2 8 656
ocen
7,2 10 1 8656
6,8 4
oceny krytyków
Edukatorzy
powrót do forum filmu Edukatorzy

"Osiem na dziesięć".

użytkownik usunięty

Kolejna znakomita produkcja rodem z Austrii. Właściwie jeśli chodzi o uporządkowanie, to powstał wcześniej, niż w ostatnim czasie obejrzany przeze mnie "Rewanż". Film doskonale się rozwijał. Właściwie nie było w nim żadnych spadków. Notował tylko i wyłącznie wzrost mojej ciekawości. Dla mnie nie ma on słabych punktów - gorszych momentów. Obraz jest żywy, dobrze sfilmowany i bardzo dobrze wyreżyserowany. W dalszej części filmu, widz styka się z elementami ludzkiej psychologii - rewelacyjne sceny w górach. To właśnie w tym miejscu, chyba najbardziej trzyma w niepewności. Ciężko przewidzieć ruchy bohaterów. Zakończenie też niczego sobie. Należy docenić stronę aktorską. Wypadła przekonująco. Wyróżniłbym za rolę Julię Jentsch, ale i pozostałych.. Film jest bardzo pouczający. Reżyser może i w niebezpieczny sposób, jednak bardzo wyraziście przedstawił rzeczywistość. Uderzył w system, który zdominował ludzkość. Weingartner wyraża tym filmem swoje zdanie na temat rzeczywistości. Myślę, że ludzie inteligentni docenią jego przekaz i ocena ogólna filmu będzie wysoka. Koniecznie obejrzeć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones