PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124255}

Edukatorzy

Die Fetten Jahre Sind Vorbei
7,2 8 661
ocen
7,2 10 1 8661
6,8 4
oceny krytyków
Edukatorzy
powrót do forum filmu Edukatorzy

Czy nie jest to zabawne, ze mlodzi obywatele jednego z bardziej socjalistycznych panstw na swiecie, gdzie podatki bezposrednie przekraczaja 40%...mowia o nierownosci.

Nie za bardzo rozumiem jaka wizje swiata oni proponuja. Wiem , ze niezgadzaja sie z tym co jest (maja prawo)...ale nie maja chyba pomyslu jak ma wygladac to "inaczej". W jaki sposob wyrownywac te nierownosci? komunizm? Centralene planowanie? ..."przeciez to juz bylo" ...i sie nie sprawdzilo.

Mam wrazenie, ze alter-globalisci rekrutuja sie z grupy "mlodych-zbuntowanych", ktorzy swietnie sie bawia z przez kilka lat krzyczac "nauczyciele fuck you"...a jak zorientuja sie, ze ich koledzy skonczyli w tym czasie studia i nie musza martwic sie o to jak przetrzymac "do pierwszego".... wpadaja na pomysl, aby im zabrac! Bo jest to niesprawiedliwe..."aby ktos mial Mercedesa, podczas gdy inni nie maja co jesc"...moim zdaniem idjotyczne.

Co o tym myslicie?

ocenił(a) film na 8
ralph_4

nie sadze zeby alter-globaliści chcieli powrocic do komuznizmu albo stworzyc cos podobnego im chodzi o to by zwrocic uwage na drugiego czlowieka.

popatrz ludzie w dzisiejszych czasach ciagle biegna za bogactwem ale nie widza ze obok nich jest bagno w ktoore niestety oni tesh moga wpasc gdyz Ci dzeki ktoorym zyja moga przestac zyc.

i wydaje mi sie ze nie wszyscy alter-globalisci olewaja szkole to nie na tym polega ( patrz bohaterka filmu) tutaj chodzi o czysto humanitarne sprawy.

wydaje mi sie ze alter-globalisci powstali po to by innym zwroocic uwage na to co sie dookola dzieje a nie po to by uzdrawiac świat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones