PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124255}

Edukatorzy

Die Fetten Jahre Sind Vorbei
7,2 8 661
ocen
7,2 10 1 8661
6,8 4
oceny krytyków
Edukatorzy
powrót do forum filmu Edukatorzy

słaby film, ze słabymi zdjęciami, aktorami i dialogami. jest zaledwie kilka dobrych scen a cała fabuła jest dość prymitywna.... jest to świetny film dla zbuntowanych 13latków.

ocenił(a) film na 8
king

Edukatorzy przepuszczeni przez mozg krolika Bugsa! :)

ocenił(a) film na 2
king

nie da się ukryć, że dla zbuntowanej młodzieży :)

king

Chyba przeceniasz dzisiejszą młodzież...
Myślisz ze ile z nich zrozumie ten film, w ogóle ile na niego pójdzię? Stwierdzam że bardzo mało...

king

rozne rzeczy mozna temu filmowi zarzucic, ale na pewno nie slabe zdjecia, fabule czy aktorstwo, ogarnij sie..

king

Ta myślisz że taki trzynastolatek zrozumiałby ideę buntu, walki z sytemem?To mądry film do ideach,o tym co w życiu najważniejsze : przyjażni i miłości. Widać poprostu nie zrozumieliście tej przesłanki, nie rozumiecie tych klimatów. Może wolicie tandetną amerykańką szmire. Oki spoko,ale uszanujcie czyjeś zdanie. Bo jak dla mnie było wszystko było dopasowsowane zdjęcia, dialogi cała fabuła i zakończenie.Zakończenie jest świetne , mnie troche zaskoczyło.pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
tess118

ktoś wybiera drogę, którą kroczą bohaterowie tego filmu ktoś inny nadzianego burżuja, tak samo jest z tym filmem, podoba się (bądź nie) w zależności od obranych celów życiowych :)

puszek_pigmejski

Oki każdy ma prawo wyboru, ale argumentacja typu:To badziewie dla 13-latków" to żaden argument. Nie któzy nie rozumieli tego filmu, widać do czegoś nie dorośli

użytkownik usunięty
king

Tak.. A ja mam prawie szesnaście.. No i w sumie to myśle że jakiś przekaz jest.. no może nie taki jak np. w mojej kochanej ,,Słonecznej Alei'', ale film nie jest taki zły..
Ta kamera mnie co chwile irytowała.. nie stała prosto.. trochę się chwiała.. Ale mniejsza z tym. Ciekawe były te ich rozmowy w górskiej chatce.. Niby ten nadziany gosć był taki spoko, a później przy końcu, okazało się, ze i tak ich w końcu wydał.. To było fajne, taki przekaz.. ze nie warto nigdy ufać ludziom do końca.. A ta walka gł. bohaterów z burżuazjami.. to jednak miała coś w sobie.
Ja osobiście zamierzam jeszcze oglądnąć wspaniałych ,,Sex Pistolsów'' i historie prawdziwej, tragicznej miłosci.. ,,Sida&Nancy''.. Ale myślę, że każdy ten film inaczej odbierze więc.. jest dobrze..Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones