PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482288}

Efekt motyla 3

The Butterfly Effect 3: Revelations
6,1 27 297
ocen
6,1 10 1 27297
Efekt motyla 3
powrót do forum filmu Efekt motyla 3

Chyba nie praktykowane w tej serii nigdy wcześniej. W ostatniej scenie finałowej Sam cofa się 2 razy, najpierw do zabójstwa Goldberga, później do pożaru. Z tego jak tłumaczyli to w serii to chyba trochę niemożliwe?

ocenił(a) film na 6
TyPeczek

Zwłaszcza, że cofnął się 2gi raz do momentu, gdy nastąpił pożar ich domu (pierwszy raz, gdy uratował Jenne) więc zgodnie z tym jak to tłumaczyli w filmie powinien usmażyć mu się mózg ;)

ocenił(a) film na 7
steppire

Mało tego, na końcu rozumiem, że jest z tą Rebecką- jego pierwszą dziewczyną. Natomiast ona przecież zakochała się w tym łysym skazańcu więc dziwi mnie, że nie odeszła do niego. Chyba, że czegoś nie zrozumiałem.

dragon_33

a ja nie rozumiem całkowicie zakończenia. O co chodziło z jego córką Jenną, która na końcu spaliła lalkę na grillu? Obudzą sie w niej mordercze instynkty siostry Jenny?

ocenił(a) film na 7
Edwarella

Jego siostra była piromanką. Nie pamiętam czy to ona podpaliła ten dom ale wyraźnie widać, że mała odziedziczyła podobne skłonności po ciotce.

dragon_33

dziękuję :)

ocenił(a) film na 7
Edwarella

nie ma za co :)

ocenił(a) film na 8
dragon_33

A on nie jest na końcu przypadkiem z siostrą Rebecki, Elizabeth?

ocenił(a) film na 8
dragon_33

Tak na końcu jest z siostrą Rebecckii, Elizabeth czyli wychodzi na to że Rebecca zakochała się jednak w łysym skazańcu.

Pafcio79

Jaki jesteś szczegółowy Misiu:*

ocenił(a) film na 9
TyPeczek

Było wspomniane, że może usmażyć sobie mózg, ale jak dowiedział się o tym, że SPOILER jego siostra jest tym wielkim zabójcą i ma tą samą zdolność co on- uprzedza go, to było mu wszystko jedno i zaryzykował by naprawić całą serię morderstw, zdał sobie sprawę, że tak naprawdę wszystkie złe wydarzenia są przez siostrę. Tak widzę to ja ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones