PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40252}

Efekt motyla

The Butterfly Effect
7,8 508 547
ocen
7,8 10 1 508547
5,7 30
ocen krytyków
Efekt motyla
powrót do forum filmu Efekt motyla

Zapraszam do dyskusji, chętnie poznam waszą argumentację. Dlaczego wam się nie podobał ten film?

ocenił(a) film na 5
jaroslaw16

Średnio rozbudowane postacie (ich motywacje jeśli są przedstawione to mamy 5 minut na całą sprawę i od razu kolejna zmiana, nie ma tu głębi bohaterów) i kilka nielogicznych zachowań głównego bohatera (skoro pamięta co się przydarzy w jakiej sytuacji...) No i ostatni: jest odtwórczy w cholerę. I to sam w sobie. Te kilkanaście (?) razy przechodzić przez to samo, to w połowie filmu już ma się dość tego wszystkiego. Polecam obejrzeć "Donnie Darko". Znacznie lepszy ( i przynajmniej o jeden mniej odtwórczy :P ) film.

ocenił(a) film na 10
MillerPl

Hm ja tam nie miałem dość tego wszystkiego i uważam, że film był mocno w szczegółach dopracowany. Zresztą sama fabuła genialna. A co do Donniego Darko, widziałem i również uważam, że to genialny film, tak samo jak Efekt Motyla.

ocenił(a) film na 5
jaroslaw16

No, to już kwestia gustu, oczekiwań i podejścia w ocenie filmu. Jeśli widziałem jakieś dwa filmy polegające na tym samym zabiegu fabularnym, to ten późniejszy (względem premiery) ma u mnie bardzo małe szanse na 9-10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones