PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762494}

Egzamin

Bacalaureat
6,8 5 413
ocen
6,8 10 1 5413
7,3 23
oceny krytyków
Egzamin
powrót do forum filmu Egzamin

8/10

ocenił(a) film na 8

Film o tym jak jedna sytuacja może pociągnąć za sobą łańcuch przyczynowo-skutkowy... poznajemy tu także przykre realia życia w Rumunii... świetny obraz... Mungiu kolejny raz pokazuje nam, że tego typu kino nie musi być nużące... obraz wciąga od pierwszej do ostatniej minuty i tak naprawdę nie mam pojęcia kiedy cały film "zleciał". Polecam gorąco... 8/10 !

ocenił(a) film na 3
reptile2006

Może i wciąga, ale po 2h oglądania, wiedziałem tyle samo, co przed obejrzeniem filmu, czyli - nic. Wplątano kilka wątków, z których ŻADEN nie został wyjaśniony (wybite szyby; trąbienie; konsekwencje wałku z maturą; gwałciciel; Eliza wiedząca gdzie i z kim przebywa jej ojciec; płacz doktora w krzakach itp itd). No chyba, że scenarzysta chciał zrobić film o tym, że mając znajomości, ludzie często kombinują i zachowują się mało etycznie. Hm, faktycznie - odkrycie roku. I jeszcze to podkreślanie, że to dotyczy Rumunii. No bo przecież w żadnym innym kraju takie procedery nie mają miejsca.

ocenił(a) film na 8
slawmm

...podkreślenie, że to dotyczy Rumunii... nic nie planowałem podkreślać... po prostu stwierdziłem co zobaczyłem na ekranie... a film dotyczy właśnie Rumunii. resztę Twoich argumentów mogę przyjąć... pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones