PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733965}

Egzorcyści

Geom-eun sa-je-deul
6,4 707
ocen
6,4 10 1 707
Egzorcyści
powrót do forum filmu Egzorcyści

Na plus zdjęcia, oprawa muzyczna, aktorstwo. Z początku wydawało mnie się, że film będzie przegadany, przekombinowany, ale z biegiem czasu nabierał tempa, a twórcy wycisnęli z tematu to co najlepsze, pozostawiając nie do końca 'zamknięte' zakończenie.. ;) Widowiskowy i przerażający - szczególnie od momentu rozpoczęcia egzorcyzmu; ale co najbardziej mnie zaskoczyło na plus to inteligentne poprowadzenie fabuły głównej jak i pobocznych, mogłoby się wydawać mniej znaczących wątków, które w odpowiednich momentach nabierały miażdżącego znaczenia :) za to wielki plus - tak że zwracajcie uwagę na szczegóły i domysły twórców!
Pochwalę także samą ścieżkę dźwiękową - z ciekawości pobrałam i nie żałuję.

użytkownik usunięty
Baby_Black27

Solidny film "egzorcyzmowy" niby made in Korea, niestety scenariuszowo i realizacyjnie bardzo hollywoodzki. Zabrakło małomiasteczkowego, koreańskiego syfu i efektywnego wykorzystania ostrych narzędzi - a za to koreańskie obrazy cenię najbardziej. Można wciągnąć, 6/10.

ocenił(a) film na 7

Jak to nie bylo ostrych narzedzi :)?? Z demonami, na coz by one przydatne byly:) ? Najwiekszym orezem na plugastwo jest Krzyz, Modlitwa, Woda Swiecona :)

ocenił(a) film na 9
Szybszy

dokładnie ^_^

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Bite 40 min egzorcyzmow :) I wciaz mi bylo malo :)! Swietne byly gadki opetanej dziewczyny :) Zatem ave Satan :)? Ave Maryja :)?

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Jednak Friedkin byl pierwszy i tu ma przewage:) Mysle, ze w czasach gdy krecil film to bylo cos wielkiego, jak raz sie obejrzalo, to pamieta sie na lata:)

ocenił(a) film na 9
Szybszy

tu akurat prawda, ja np.nigdy nie zapomne tej sceny gdy ona przekręcała głowę o 180 stopni brrr

ocenił(a) film na 10
Szybszy

Żaden inny film jakikolwiek o egzorcyzmach nie równa się z tym filmem. Inne tego typu filmy to bajeczki.

ocenił(a) film na 7
rool72

za ostro pojechales, tak sie nie godzi:)

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Baby Black gratuluje statusu " Ma Leb " Rzeczywiscie masz :) I to nie od parady :):)) ! Czytam twoja recenzje przy kawce i rozplywam sie:)

ocenił(a) film na 9
Szybszy

dziekuje ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones