PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877700}

Egzorcysta: Wyznawca

The Exorcist: Believer
4,5 4 694
oceny
4,5 10 1 4694
3,5 8
ocen krytyków
Egzorcysta: Wyznawca
powrót do forum filmu Egzorcysta: Wyznawca

Bo Ja myślałam że skisne w momencie gdy Chris weszła do pokoju opętanej Katherine i sama zaczęła odprawiać egzorcyzmy xD

foxyloxy

Ogólnie ten koncept pokonania zła siłą przyjaźni, brakowało tylko nalotu Kucyków Pony, a druga rzecz to scena w której niedoszła zakonnica prawi o tym jak to czuje, że została stworzona właśnie dla tej chwili, patos i parada, ale wzięło i zdechło

foxyloxy

Cóż... pewnie tekst o patriarchacie, który uniemożliwił oglądanie egzorcyzmu z pierwszego filmu zajmuje wysokie miejsce...

ocenił(a) film na 3
foxyloxy

Dla mnie scena kiedy podczas egzorcyzmu księdzu obróciła się głowa i złamał przy tym kark. Zresztą cały film jest pogięty. Myślałem że już nic głupszego od "Heretyka" nie powstanie. Jak widać myliłem się...

ocenił(a) film na 2
Beniamin1975

Heretyk to przy tym filmie arcydzieło.

ocenił(a) film na 4
foxyloxy

Jak pielęgniarka zdecydowała się odprawić egzorcyzm bo nikt nie chciał a ksiądz spie** w podskokach z chałupy :D

ocenił(a) film na 5
TrefnaPanna

On nawet tam nie wszedł. ;) Film miał potencjał, ale wyszło średnio. Gdyby zakończenie znalazło się w środku, i wyrzucono wątek Regan. I do tego poprowadzono trochę inaczej akcję (szkoda, że nie pociągnęli początkowego wątku), to pewnie odbiór filmu byłby znacznie lepszy.

ocenił(a) film na 3
TrefnaPanna

Hehehe dokładnie... I to tłumaczenie jego że katabasy stwierdziły że to jednak psyche, i jak uczył zakonnice egzorcyzmów w 3 minuty...śmiechłem

ocenił(a) film na 1
foxyloxy

Ekumeniczny piknik VooDoo zamiast egzorcyzmów!?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones