PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877700}

Egzorcysta: Wyznawca

The Exorcist: Believer
4,5 4 694
oceny
4,5 10 1 4694
3,5 8
ocen krytyków
Egzorcysta: Wyznawca
powrót do forum filmu Egzorcysta: Wyznawca

Mała syrenka brąz? check! Spider man brąz? check! Królewna snieżka brąz? check! Elfy brąz? check! Bond brąz? we dont know yet ! Nawiedzona dziewczynka brąz? check!

sethneil

To już się robi karykaturalne, a nawet żałosne.

Volfram

Żałosne to twoje drugie imie

sethneil

a od kiedy to czarna dziewczynka nie moze byc opetana XDD

m_piszczatowski

Może ale w amerykańskim, nowym śnie, to już musi a nie może. Widzisz czasem różnicę, czy już cię przelewaczyło do reszty?

Murzynnalodzie

wylewaj swoje frustracje prawaczku gdzie indziej

m_piszczatowski

No cóż, chciałbym zaznaczyc że nie ma nic do brązu i daleki jestem od rasizmu. Po prostu czarna nawiedzona dziewczynka jest dla mnie mało wiarygodna (jak i czarny Bond) czarni maja inne demony, voodoo itd. Kiedy patrze na nawiedzona dziewczynke koloru brązu to widze diabła w złotych łancuchu rapujacego do obróconego krzyża.

sethneil

Jedna z głupszych rzeczy jaką przeczytałem.

sethneil

"czarni mają inne demony" XDDD
Jakbyś nie zauważył, postacie w filmie są chrześcijanami i teraz uważaj, bo będzie szok... W rzeczywistości, amerykańskie kościoły, katolickie i protestanckie są również pełne czarnych. Otóż nie jesteś daleki od rasizmu. Jesteś jego idealnym, współczesnym przykładem, skoro widząc czarną dziewczynę w filmie o egzorcyzmach twój mózg pierwsze o czym myśli to - przecież oni mają te hehe voodoo jakieś hehe - skoro widząc czarną osobę w roli, która w żaden sposób nie gryzie się z kolorem skóry pierwsze o czym myślisz to - blee poprawność polityczna - nie zauważając przy okazji, że druga z opętanych jest biała. Jak czytam takie dyskusje to czuję się jakbym wylądował w czeluściach internetu na jakimś forum dla kompletnych odklejeńców i redpillowców, a przypominam, że to jedna z najczęściej odwiedzanych stron w Polsce.

LEOx666

gadasz o rasizmie, a mowa jest o "przetapianiu kultury". Zmieniane są równocześnie książki, teksty źródłowe, krytyczna teoria rasy. Prawda jest taka, że kultura, która nie jest w stanie wypuścić nic , absolutnie NIC poza hip hop, łańcuchami ze złota, afro-tańcami, zdjęciami na maskach mercedesów i ferrari i walizek z dolarami jest na siłę wciskana w kulturę obcą. To jest jeden wielki eksperyment. Poczytaj D. Murraya albo M. Jonesa. Polska stała się ofiarą strategii Gehlena w kwestii , czy obozy były polskie. Są ludzie na świecie, którzy uważają że naziści to Polacy. Więc na tej zasadzie to działa. A takie "poprawne" odpowiedzi w stylu skarcę paru rasistów i "napiszę co czuję", to se wsadź głęboko. Doucz się najpierw, poczytaj coś panie Torquemada.

agno_agno

Nic, absolutnie NIC z tego co napisałeś nie ma miejsca w omawianym filmie. Nie ma hip-hopu, złotych łańcuchów, ani afro-tańców. Są dwie opętane dziewczynki, z czego jedna jest czarna i to boli tyle osób, więc to wymądrzanie się, sypanie nazwiskami i niezwiązanymi z filmem i dyskusją opiniami, o które nikt nie pytał również sobie wsadź głęboko. Jeśli sama obecność osoby czarnej tak cię triggeruje i wywołuje przemyślenia, które nijak się mają do treści filmu to jest to twoje uprzedzenie.

LEOx666

proces powolnego gotowania żabki polega na powolnym gotowaniu żabki, ale dziękuję że zwróciłeś mi uwagę na to że nic z tego co napisałem i nie pojawia się w filmie, faktycznie się w tym filmie nie pojawia. Wiesz , taka to z wami "poprawnymi moralizatorami" rozmowa., że czas leci, a człowiek stoi w miejscu. Czytaj pan M. Jonesa, T. Schumana - zobaczysz pan jak się robi wojnę ze społeczeństwem. Aha - i nie ucz Pan ojca dzieci robić, bo jakoś tak od paru lat siedzę w socjologii, behawioryzmie i manipulacji. Dosłownie nie mogę się odkleić i czytam pasjami.

agno_agno

oj mordeczko, odkleiłeś się jendak kompletnie

v0jtek

jak kto mówi "mordeczko" do obcego faceta to jak dla mnie znaczy tyle, że lubi zapach palonych włosów w sypialni. Prościej nie potrafię. "Mordeczko" jprd

agno_agno

życie jest znośniejsze jak nie skupiasz się na tym co ludzie lubią robić w sypialni

sethneil

Serio ogarnij może mózg przed wypisywaniem takich debilizmów, to może ludzie nie będą cię mylić z burakiem pastewnym

ocenił(a) film na 2
sethneil

„Nie jestem rasistą…” „… czarna nawiedzona dziewczynka jest mało wiarygodna”. Wcale nie jesteś rasistą. Przy okazji dowiedzieliśmy się ze monopol na opętanie maja tylko biali. Przeczytaj jeszcze raz swój wysryw to może zdasz sobie sprawę jak bardzo jest rasistowski.

ocenił(a) film na 5
sethneil

Ty ale wiesz, że postać SpiderMana Milesa Moralesa, który jest ciemnoskóry, istnieje w komiksach od kilkudziesieciu lat, więc tu nie ma żadnego problemu. A w tym filmie przypierdalasz się do losowej dziewczynki?

ocenił(a) film na 3
kacperklejna

Ten morales to komedia

sethneil

Zostawmy opętania tylko dla białych osób xD

ocenił(a) film na 7
sethneil

O ile przeszkadzają mi czarnoskóra Mała Syrenka, elfy itd. to już narzekanie na to, że czarna dziewczynka jest opętana w horrorze jest grubą przesadą xD

sethneil

Trzeba być debilem, żeby się przywalać do koloru skóry opętanej. No tak bo opętanie jest tylko dla białych. Widzę że rasizm już mózg przeżarł

ocenił(a) film na 3
sethneil

większość nie skumała że to celowe działanie. czarni muszą być ,czemu się czepiasz fobie :) klasyka . co ci przeszkadza jakaś wymyślona postać albo mała dziewczynka? mi przeszkadzają bo traktuje takich aktorów jako przymus i zapchaj dziury względem mody. ich umiejętności automatycznie są na szarym końcu

sethneil

Niech będą konsekwentnie i nakręcą film wojenny gdzie Hitler jest czarny.

Kristof_3

Hitler była kobietą.  W sumie to nawet nieźle brzmi: Madame Hitler   (z akcentem na "e")

sethneil

A co Ci tak przeszkadzają ciemnoskórzy aktorzy?

marcinsss89

w nocy ich nie widać... :P

ocenił(a) film na 3
sethneil

XDDDDD dawaj mordeczko adres, wyślę Ci statuetkę za najgłupszy komentarz na filmwebie xD dziwne, że w filmie o amerykańskich rodzinach jest czarnoskóra bohaterka. Przecież ich tam nie ma. Uprzedzony jesteś potężnie.

StochuWF

"mordeczko" piszą tylko simpy i homoseksualiści.

sethneil

mam nadzieje, że mamcia wyprała ci gacie z ejakulatu po tym masturbacyjnym wpisie

ocenił(a) film na 5
sethneil

na otarcie łez niech nakreca Blade`a ale w glownej roli albinos :)

sethneil

Ja tam czekam na film z czarnym Stalinem albo Hitlerem, od Netflixa albo Amazona.

sethneil

Oczywiste jest wiarygodność dziewczynki z rybim ogonem lub elfa potwierdza biały kolor skóry. Opętania, które, jak wiadomo są niezaprzeczalnym faktem, dotyczą tylko białych. Chrońmy Bonda - nie odbierajmy mu wiarygodności!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones