PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1315}

Egzorcysta

The Exorcist
7,5 129 885
ocen
7,5 10 1 129885
8,3 29
ocen krytyków
Egzorcysta
powrót do forum filmu Egzorcysta

BRRRRRRRRRRRRR

ocenił(a) film na 10

Niepokojący obraz, prawdziwy horror,klimat jakiego juz nie zobaczymy w nowych popłuczynach
holiłudzkich, moze wyadac sie to dziwne ale było przez moment czuć w filmie patologiczne uczucie
lęku jak w dawnym programie dokumentalnym "997", film przedstawiony na surowo, rozmowa
księdza(prawdziwego ludzkiego księdza) z istotą w jej ciele bo do końca owa istota nie mówi nam
kim jest ;) Zapewne rasowy gimbus powie "eee tam jakis film o diable taki se" tak też mam ochote
potraktowac takiego gnoja ciężkim ciosem w łeb.

sethneil

Słuszna uwaga. To nie jest film dla dzieci z obecnych czasów. To w ogóle nie jest film dla dzieci. Ja po dziś dzień mam nieprzyjemne uczucie, gdy go oglądam, a obejrzałam pierwszy raz jak miałam 16 lat i uważam, że to była zdecydowanie za wcześnie.

użytkownik usunięty
estella_bluebell

Trzy filmy powalające na ziemie: Obcy 8 Pasażer Nostromo, Lśnienie i Egzorcysta.

ocenił(a) film na 10
sethneil

Zgadzam się.Genialny Horror,spełnia wszystkie wymogi prawdziwego Horroru,nie można nad nim przejść obojętnie.
Takie filmy trzeba po prostu szanować.Klasyka gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones